Foliovník 3x2x2 z Globusu,jak sestavit?

Od: Datum: 05.04.15 16:52 odpovědí: 1 změna: 08.04.15 17:30

Dobrý den, nekoupil si někdo v Globusu Foliovník 3x2x2 m, za 2.990,-Kč? Máme problém, jak tento foliovník sestavit. Chtěl jsem se zeptat, zda máte foliovník už sestaven, kde se začíná. Jedná se o to, když začneme sestavovat spodní díly, jako základ, tak vše zase musíme rozebrat, protože boční díly, které jdou nahoru, zase nastavujeme na základní dolní díly. Poradíte? Děkuji. Fol.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.15 17:30

Zdravím,,já jsem koupila skleník a u toho byla základna,,,Ale pozvala jsem si hodinového manžela a dělali to 2 chlapi táměř 3 dny. Přitom syn jim již upravil terén a tu základnu postavil tedy dal do země. Vyvážil vodováhou a platila jsem 3 000kč,,a to chtěli ještěpřijít další den, Tak jsem jim něco na rozum řekla a odešli se rčením,,víte kdo jsme inženýři..A já mu odpověděla ..tak jsme kolegové,,ani neodpověděl a rychle odešel.Ještě jsem mu chtěla říct,proč dělá hod.manžela když je tedy ing,asi jeho znalosti neodpovídaly ani nevyučenému chlapíkovi. Už bych je nikdy nepoznala ..Přeji úspěšnou stavbu skleníku!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.