Foliovník 3x2x2 z Globusu,jak sestavit?

Od: Datum: 05.04.15 16:52 odpovědí: 1 změna: 08.04.15 17:30

Dobrý den, nekoupil si někdo v Globusu Foliovník 3x2x2 m, za 2.990,-Kč? Máme problém, jak tento foliovník sestavit. Chtěl jsem se zeptat, zda máte foliovník už sestaven, kde se začíná. Jedná se o to, když začneme sestavovat spodní díly, jako základ, tak vše zase musíme rozebrat, protože boční díly, které jdou nahoru, zase nastavujeme na základní dolní díly. Poradíte? Děkuji. Fol.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.15 17:30

Zdravím,,já jsem koupila skleník a u toho byla základna,,,Ale pozvala jsem si hodinového manžela a dělali to 2 chlapi táměř 3 dny. Přitom syn jim již upravil terén a tu základnu postavil tedy dal do země. Vyvážil vodováhou a platila jsem 3 000kč,,a to chtěli ještěpřijít další den, Tak jsem jim něco na rozum řekla a odešli se rčením,,víte kdo jsme inženýři..A já mu odpověděla ..tak jsme kolegové,,ani neodpověděl a rychle odešel.Ještě jsem mu chtěla říct,proč dělá hod.manžela když je tedy ing,asi jeho znalosti neodpovídaly ani nevyučenému chlapíkovi. Už bych je nikdy nepoznala ..Přeji úspěšnou stavbu skleníku!

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.