Jak nechat vystavit obrazy

Od: Datum: 22.04.15 16:58 odpovědí: 7 změna: 28.04.15 17:00

Ahoj, dobrý den,

moje maminka je velice dobrá a zručná malířka a kreslířka. Bohužel na to teď nemá čas. Nevíte někdo o někom ve Zlínském kraji, komu bych mohla poslat fotky obrázků/ obrazů a dotyčný/á by mohl/la obrazy/ázky vystavit někde, nvím kde :) :) :)

Mockrát děkuju za odpovědi :) :D


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.04.15 17:06
avatar

Nejlépe je mít někde známé, kamarád vystavuje v aule jedné soukromé školy kde je jeho matka spolumajitelka, na chodbách jedné nemocnice visí obrazy syna paní primářky. Jsou to takové výstavy, nevýstavy ale když se obraz někomu líbí není problém sehnat kontakt na autora.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 22.04.15 17:09
avatar

Dobrý den, jde Vám o proslavení, prezentaci nebo prodej obrázků? Nemáte nějakého známého, který by obrázky vystavil např. v cukrárně nebo restauraci? Výstavy pořádají i knihovny. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zizulle*
Datum: 22.04.15 17:22

Chci jen to, aby si mamka znovu uvědomila jak obrovský talent má, co jábych za něj dala, a vrátila se k malování. To, že by si někdo její obraz chtěl koupit, či vědět, kdo jej namaloval by bylo jen plus :)

Od: jmlc®
Datum: 22.04.15 17:27
avatar

Pokud jsou obrazy v rámech, není potíž... Za poslední dobu jsem viděl takové "mini vernisáže" u lékaře v čekárně, u zubaře, na úřadu (na chodbě MÚ) - prostě tam, kde je čekárna... Mrkněte se po okolí a pokud někdo takovou výstavu má ve své budově, zeptejte se na možnosti...

Výstavy jsou převážně zdarma. V případě zájmu můžete přidat i schránku na vzkazy (případný zájemce si tam zapíše poptávku).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 22.04.15 17:35

Podívejte se na stránky Libušiny galerie v Malhostovicích u Tišnova (severně od Brna) http://www.ligaleri.estranky.cz/ , jeďte se tam podívat a možná se maminka s paní galeristkou domluví.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fredegar*
Datum: 28.04.15 17:00

Jé, tam to znám. Určitě taky doporučuju.:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.04.15 18:36
avatar

Určitě se vám podaří nějakou místnost nebo chodbu objevit. Ale doporučuji, abyste postupovali obezřetně a s rozvahou, zejména v případě, že si budete instalovat sami. Špatná instalace výtvarným dílům velmi ublíží, zejména s kresbami a akvarely bývá potíž. Pasparty, sklo, panely...

Doporučuji obejít více výstavních síní a důkladně si prohlížet způsob prezentace děl. V galerii a muzeu se poptejte, jestli by zapůjčili základní výstavní fundus. Skoro nIkde vám totiž nedovolí natlouct skoby přímo do zdi. Také bych se snažila zaměřit tématicky. Pokud maminka maluje květiny, pokusit se získat místo v botanické zahradě, kresby zvířat v blízkosti ZOO...

Výstavy malířů samouků bývají velmi často o prázdninách v budovách vesnických škol. Tam už často mají panely a mají s instalací zkušenosti.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.