Telefonování při řízení

Od: Datum: 04.04.15 22:05 odpovědí: 3 změna: 05.04.15 11:07

Zdravím,

prosím o radu s následujícím... Denně strávím velkou část pracovní doby v autě a proto většinu telefonátů řeším za jízdy. Dost často se mi však stává, že během hovoru vypadne zvuk, signál, hovor se ukončí apod., prostě kvalita přenosu bývá hodně nekvalitní bez ohledu na to, zda mám zapnutý hlasitý odposlech či nikoliv, zda jedu po dálnici, lesem, městem... Proto se chci zeptat, jestli je nějaká možnost jak zkvalitnit telefonování za jízdy (např. přidání antény apod.)?

Díky moc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 04.04.15 22:16

Joo anténa by mohla pomoct, citlivější mobil.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 04.04.15 22:38

Mě vyhovuje spojení telefonu Nokia s navigací Garmin. U Vodafonu nepociťuji žádné zhoršení příjmu. Je fakt, že se většinou pohybuji v Praze a Středočeském kraji. Takže tady myslím, že je lepší pokrytí, než třeba na horách nebo v méně zalidněných krajích, kde se to operátorům nevyplatí udržovat silný signál. Určitě externí anténa je dobré řešení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.04.15 11:07
avatar

Prodávají se zesilovače pro GSM zařízení, jsou i pasivní - anténa venku s anténou uvnitř spojená koaxem a na vnitřní přiloženej telefon.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.