Nutně sháním dobrého právníka na rodinné práv

Od: Datum: 04.04.15 10:06 odpovědí: 1 změna: 04.04.15 23:51

Mohl by mi někdo prosím poradit nějakého dobrého právníka na rodinné právo ideálně v severních Čechách. Bývalý manžel mojí sestry si našel novou přítelkyni, jenže ona je blázen, bývalá feťačka a ještě se i kdyby pokusila o sebevraždu. Jde o to, že sestra má s bývalým syna a ten doposud chodil k otci 1x za 14 dní na víkendy... a fungovalo to. S novou přítelkyní pro mojí rodinu začali problémy, bývalý dal teď žádost k soudu o střídavou péči. Bojíme se, aby se to nestalo, protože nechceme dopustit, aby malej žil v takové domácnosti jako mají oni. Ta holka je šílená, hrozně lže, posílá z telefonu bývalého smsky jakoby za něj a ještě teď otěhotněla... otcem možná ani nebude bývalý sestry, protože ta holka se možná spouští s kdekým.. její poslední přítel byl prý taky feťák. :( Můžete mi prosím poradit? Spěchá.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.04.15 23:51
avatar

Obávám se, že s tímto nepochodíte,

protože sestřin syn má právo na svého otce a jeho otec

má právo na styk se synem.

Otec má právo i podat návrh na úpravu synovy výchovy po rozvodu.

Ale zkuste se obrátit na obor sociálně právní ochrany dítěte (OSPOD), který syna pravděpodobně bude před soudem zastupovat. Měli by Vám tam zdarma poradit, případně i pomoci se sepsáním návrhu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.