Jak ztloustnout?

Od: Datum: 11.08.12 11:20 odpovědí: 7 změna: 12.08.12 08:28

Nevíte někdo jak ztloustnout? Je mi 13 let, měřím 179cm a vážím 50kg. Jím poměrně zdravě a pravidelně a daleko víc než například rodiče. Přesto jsem pořád kost a kůže. Opravdu nevím jak přibrat.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ellin*
Datum: 11.08.12 11:29

Je taky podstatné co jíš teď. Abysme věděli, jak ti poradit, tak nám napiš tohle. Nemáš třeba i nějakou nemoc- hyperfunkci štítné žlázy, nebo něco se žaludkem.

doplněno 11.08.12 11:30:

V poslední větě má být ještě otazník...

Datum: 11.08.12 12:01

Dobře každý den mám 5, nebo 6 jídel.

Snídaně: Pečivo, šunka, sýr, vejce, nebo namazané chleby, mléko

Dopolední svačina (někdy dvě): nějaké buchty, tyčinky, ovoce

Oběd: To co máme ve školní jídelně + pokud mám ještě chuť koupím si něco malého v samoobsluze

Odpolední svačina: Ovoce, nebo zelenina a cokoli co najdu ve špajzu :)

Večeře: Většinou rybičky, nebo párky, nebo nějaké maso, teplé večeře máme jen málokdy (většinou si ještě těsně předtím než jdu spát dám nějaké sušenky, nebo tak něco)

Od: kkk*
Datum: 11.08.12 14:54

Taky sem to řešil a našel jsem na internetu rovnici NEPŘIBÍRÁŠ = ŽEREŠ MÁLO, kup si MEGA MASS 4000 ...

Datum: 11.08.12 15:24

Podle mě máš málo vyvinuté svalstvo, zkus začít lehce posilovat nebo tak, a hlavně je důležité jíst hodně kvalitního masa a bílkovin. A je i možné, že máš něco s tou štítnou žlázou, protože ta způsobuje takové problémy (hyperfunkce). Zkus se zeptat doktora. ;) Hodně štěstí!

Datum: 11.08.12 17:10

S tou štínou žlázou jsem u doktora už byl - v pořádku. Kvalitního masa jím hodně. Svaly celkem mám a pohyb taky - běhám a provozuji horskou turistiku.

Datum: 11.08.12 21:57

A nemůže to třeba dělat nevyvážená hladina vitamínů a minerálů? Tohle jednou měla známá a kvůli tomu taky byla celkem hodně hubená, já nevěděla, že kvůli něčemu takovému může mít takové problémy a skutečně to tak bylo. Kromě masa- jíš hodně bílkovin? Mléko, vajíčka, sýry, jogurty apod.?

Datum: 12.08.12 08:28

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.