Který dravec takto loví?

Od: Datum: 10.08.12 20:41 odpovědí: 14 změna: 11.08.12 10:20

Který dravec uloví slepici a vyvrhne jí z těla vnitřnosti?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 10.08.12 20:49

To vypadá na něco co běhá po zemi.Liška?Lasicka?
Od: dravec
Datum: 10.08.12 20:58

jde o to, že se mi na dvoře objevily vnitřnosti, ale zbytek těla nikde, takže to asi musel upustit nějaký pták

Od: aroff
Datum: 10.08.12 21:10

" vnitřnosti, ale zbytek těla nikde" Tak to typuji na na největšího dravce planety Homo sapiens sapiens *smich*

Datum: 10.08.12 21:24

haha, bylo to tak do dlaně, takže nic velkého

Od: krkovicka*
Datum: 10.08.12 21:48

Vaše slepice máte spočítaný?jedině Ar se blíží k pravdě,nic jiného mě nenapadá.Myslela jsem že jste se překlepl na klávesnici.Vytrhne-Vyvrhne
doplněno 10.08.12 21:51: Pripominate mi toho křováka Sixaua,když z nebe spadla láhev Cocacoly taky nevěděl...:-D Nezlobte se.Se spojitosti jsem si na to vzpomněla
Datum: 10.08.12 21:58

nemáme žádné slepice, dotaz byl špatně položen, nevím, z jakého zvířete to pocházelo

Datum: 10.08.12 22:00

někdo je křovák, ale aspoň se zeptá, někdo ví prd a radí

Od: polinek*
Datum: 10.08.12 20:55

,,každý dravec jde první na vnitřnosti.

Od: mowla*
Datum: 10.08.12 21:30

Kočka někde u sousedů prohrábla popelnici se zbytky od ´paprikáše´...

*smich*

Žádný dravec kořist nevyvrhuje...

doplněno 10.08.12 21:37:

Nejsou popelnice - tak to sebrala sousedům na zápraží... Nebo si udělal legraci soused...

Dravec tu slepici nevyvrhnul určitě - ani šelma...

*smich*

Datum: 10.08.12 21:34

nesmysl, byly to kompletní vnitřnosti a popelnice tady žádné nejsou

Datum: 10.08.12 21:44

nemáme sousedy

Datum: 10.08.12 22:11

pro chytráky

Jestřáb lesní

Značná velikost umožňuje tomuto obratnému dravci usmrtit i tak velkou kořist, jako je králík či zajíc. Loví však i potkany a hlavně veverky, z ptáků si vybírá kurovité ptáky, například koroptve, tetřívky nebo bažanty. Ve střední Evropě loví především holuby, vrány a havrany, straky a sojky, ale spokojí se i s drobnější kořistí, jako jsou například drozdi nebo špačci. Jestřáb při lovu využívá momentu překvapení. Buď sedí nepozorován na vyvýšeném, ale vždy krytém místě na větvi stromu, nebo pomalu letí jen několik metrů nad zemí a snaží se vyhlédnutou kořist překvapit. Téměř vždy si k lovu vybírá zarostlý, nepřehledný terén plný houští a stromů. Pokud se mu podaří ulovit poněkud větší kořist, například králíka, zatáhne ji na klidné místo a teprve tam ji roztrhá na kousky. Jakmile se sám nasytí, odnáší zbytky kořisti mláďatům a samici do hnízda. Denní dávka potravy činí u dospělého jestřába přibližně 160 gramů masa.

Od: aroff
Datum: 11.08.12 02:45

Chytáci se nějak nedočetli, že by Jestřáb lesní vyvrhoval vnitřnosti a odnesl jen tělo. *nevi* Jak jsem psal, znám jen jednoho tvora, který toto dělá. *klik*

Datum: 11.08.12 10:20

Cikán černý cikán. *smich*

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.