Odběry krve

Od: Datum: 03.04.15 10:54 odpovědí: 4 změna: 03.04.15 12:54

Zdravím všechny, jak je to s fyzickou zátěží po odběrech krve? Je mi 15 a jdu v 7:30 na odběr, můžu jít v 16:30 na trénink?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.04.15 11:06

Na trenink můžeš bez obav jít. Odběr znamená tak maličký úbytek krve, že si toho vůbec nevšimneš.

Od: isteron
Datum: 03.04.15 11:27

Pokiaľ ide o odber pred nejakým vyšetrením , tak je to len okolo 10 ml, čo sa zmestí do jenej injekčnej striekačky, dávajú to do sklenených ampuliek, a zanesiete to sám, alebo majú zariadený odvoz do laboratória. Mesačne absolvujem asi 2 - 4 krát takýto odber, a doteraz , 40 rokov, som z toho nemal problémy. Internistka, urológia, diabetológia, neurológia, onkológia a p. odbory. Bez týchto odberov so mnou ani nedebatujú.

Od: buss®
Datum: 03.04.15 11:41

Bez obav, pokud se nesložíš, ale doktor by upozornil.

Datum: 03.04.15 12:54
Byla jsem na odběrech před týdnem a řeknu Vám podle toho co všechno bylo ve sloupci zaskrtnuto mi brali 17 ampuli.Varovali me ze mi nemůže byt dobře.Dvě hodiny jsem mela pocit uplny vymlacenosti.Jste mladý a Vám určité nebudou nabírat pul litru krve.nebála bych se toho.Horší je to po očkování-to Vám není dobře ještě druhy den...

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.