Pladba SIPO

Od: Datum: 03.04.15 10:08 odpovědí: 5 změna: 03.04.15 15:02

Vezme mi pošta SIPO za březen i 3.4.2015 a jak né tak jak to mám vyřešit Děkuji předem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.04.15 10:11

Zeptal bych se na poště, případně po dohodě s věřitelem uhradil složenkou nebo převodem z účtu.

Datum: 03.04.15 10:26

Mně to pošta nevzala - musel jsem jednotlivým dodavatelům (elektřina, plyn...) zaplatit zálohy zvlášť.

Od: alesi
Datum: 03.04.15 13:10

Dík za info měl jste pravdu ale další problem sehnat var. a in.symboly všech platců dají mi to na poště

Od: hm®
Datum: 03.04.15 15:02

Nedají. Pokud to není pořád stejné (my to třeba za elektřinu stejné máme), tak se ozvi těm dodavatelům, někdo má dohodnuté upomínkování inkasa (dodá časem Pošta), někdo vystaví novou fakturu s novými čísly, ...

Od: uska®
Datum: 03.04.15 14:54

Stalo se mi to před mnoha lety. Pošta mi to nevzala a prý mám čekat na upomínku. Během 14 dní přišla, vlastně přišla kopie inkasa s přirážkou 10,- Kč. Zaplatila jsem a byl klid.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.