Kde sehnat pivo velvet v plechovkách?

Od: Datum: 07.08.12 20:13 odpovědí: 7 změna: 02.06.14 20:41

Čekám návštěvu, chtěl bych jim jako present dát pivo Velvet v plechovkách. Bohužel jsem neuspěl v Albertu, Kauflandu, Lídlu ani v Bille. Dá se vůbec ještě někde sehnat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.08.12 20:16

Velvet je od Staropramenu, nedá se třeba sehnat v místě dodavatele?

Od: lujs®
Datum: 07.08.12 20:39
Od: kefud*
Datum: 07.08.12 23:39

Na stránkách Staropramenu jsem učinil nejdříve dotaz, ale nedostal žádnou odpověď.

Datum: 08.08.12 00:24

Všechno nasvědčuje tomu, že se už nevyrábí.

http://www.seznamzbozi.cz/piva/18520918/

Od: pepr®
Datum: 08.08.12 01:51

Vypadá to, že se už nevyrábí ani v plechu ani v lahvi.

Viz např. zde na stránce dole http://www.napoje-online.cz/?…age=4&products_id=512&sort=3a

U obou je dostupnost: "doprodáno" "Zboží je již vyprodáno. Zboží již nelze objednat u dodavatele"

Od: dery®
Datum: 08.08.12 11:59

Zkuste najít ve vašem městě nebo v okolí pivotéku.

V současné době jich je čím dál víc a určitě by neměl být problém v ní sehnat cokoliv.

Od: bagos
Datum: 02.06.14 20:41

Zdar,

sice už je to dlouho, co byl položen dotaz ohledně Velvetu, ale napsal jsem jim a tohle je odpověď z Ostravaru.

Láďa

Dobrý den,

Pivo Velvet se stále vaří. K dispozici je pouze ve 20L sudech Pivo-Pivní pohotovost Praha

V nabídce máme Original, Premium a Nefiltr. Bazal i Strong byli sezónní speciály, které v současné době nevaříme.

S pozdravem

Andrea Rýparová
Back Office Support

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.