Jaký jste měly 2.4.2015 A den

Od: Datum: 02.04.15 20:03 odpovědí: 7 změna: 04.04.15 21:12
Komu se přilepila smůla na patu kvůli sněhu já třeba jsem spadl do příkopu kcue sněhu v jednu ráno a musel sem tam přespat ( mobil v práci ) co se stalo vám
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.04.15 22:09

Proč se ptáte jenom žen?

U mě všechno stejné, nikam jsem nespadla,

ani mobil jsem v zaměstnání nezapomněla ...

Od: newo
Datum: 04.04.15 19:45
Kde máte že se ptám jenom žen
Datum: 04.04.15 21:12

V názvu otázky (kdybyste se ptal i mužů, bylo by v přísudku -i).

Ale měla jsem napsat:

Proč se ptáte jenom žen a dětí?

Datum: 03.04.15 07:02

My ženy jsme měly den plný práce. Tedy mluvím jen za jednu ženu - za sebe.

Dnes přijede dcera s rodinou, budou nám předělávat komplet celou zahrádku. Nevidím to dobře - vzhledem k počasí.

Tak jsem navařila velikánský hrnec svíčkové, druhý bramboračky s houbami, tříbarevnou buchtu s džusem a večer ještě chlebíčky ze 2 vek. Všechno se mi povedlo. Čtyřhlavá návštěva něco spotřebuje. Takže jsem lítala a pracovala. Byla jsem ráda, když jsem si večer u zpráv mohla natáhnout nohy.

Mobil jsem neztratila, s autem jsem nezapadla. Jen navečer jsem zašla na obecní prostranství. Jsou tam 2 velikánské keře kdoulí, začíná to kvést. Zachtělo se mi větévky do vázy. Sedím v pichlavém keři, pižlám nožem snítku a vtom na kole kolem mě člen zastupitelstva. Jsem k nepřehlédnutí a tak hned spustil: Tóóhle se řééékné...Tak jsem hned odpověděla: Už to bylo potřeba prořezat, je to moc husté. Doufám, že mi navrhnete u OU nějakou odměnu za péči o veřejnou zeleň! *ua*

Tak to byl můj den, nic mimořádného. Jaga.

Od: vaha
Datum: 03.04.15 08:51

Newo u mne dobrý,koupil jsem nové auto.Žádná smůla.

Datum: 03.04.15 12:42

Jsem chlap, takže si tentokrát dovolím neodpovědět.

Datum: 03.04.15 13:07

Vyhrála jsem soud,rozsudek proběhl v mé nepřítomnosti, takže jsem se výsledek dozvěděla až druhý den.Mám to teprve z datové schránky, takže uvěřím, že to není apríl, až mi to přijde černé na bílém.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.