Radost kamarádovi vs armádní téma

Od: Datum: 07.08.12 14:28 odpovědí: 3 změna: 07.08.12 20:03

Dobrý den předem omluvte mou gramatiku jsem dysgrafikem. Můj kamarád chtěl celý život k armádě ale jeho cestu kní mu překazila řidička která ho opilá nabrala před rokem autem když on se na kole vrace domů . Jeho naděje a sen se ztratili vy chvíli kdy se dozvěděl že má mírně omezenou hybnost pravé nohy . Od té doby se uzavřel do sebe . A nedávno jsme se dozvěděli od kamaráda že se mu svěřil že když mu nevyšla armáda rád by se aspoň nějak chtěl kní přiblížit. A proto nás napadlo že by sme mu sehnali nějaké armádni zboži . Jenže naše finance nejsou jako u studentů nějak vysoké . Takže naše prosba zní jestli nevíte jak by se nějak dalo něco sehnat . Děkujeme předem.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.08.12 16:53
avatar

Dobrý nápad!

U nás ve městě jsem objevil obchod s armádními přebytky, tam by se určitě něco levného našlo. Určitě jsou podobné obchody i jinde.

Mimochodem Vaše gramatika je mnohem lepší, než některých ostatních.*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomase*
Datum: 07.08.12 20:03

Za tu gramatiku děkuji. A co se týče těch armádních přebytků není to tak jednoduché protože jsme mu chtěli pořídit npř. taktickou vestu ale i tak výjde na velké peníze. Maskáče se dají sehnat levně to víme a celkem všude horší je to stím zbytkem . Proto už nevíme kde hledat nebo koho oslovit. A chtěl bych hned reagovat i na druhou odpověď . Armyshop ano ale pokud by jsme mu chtěli cokoliv zakoupit odtamtud tak se nedoplatíme .. protože jsme opravdu ty finance naše nejsou tak velké.

Od: ddd
Datum: 07.08.12 17:08

Armyshop

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.