Veselé Velikonoce

Od: Datum: 02.04.15 17:59 odpovědí: 7 změna: 03.04.15 19:03

Teď jsem toto složila,doufám,že se bude líbit :-D

Hody,hody,doprovody,

dejte kapry nasmažený.

Přidejte i horkej grog,

to jsem z toho letos cvok.

Vajíčka nebudou,

slepice stávkujou.

Napadlo už metr sněhu,

že se na to nevy...

Veselou,bílozelenou motanici Vám přeje Wampík *smich*

P.S.A pak,že Pán Bůh nemá smysl pro humor.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jumba
Datum: 02.04.15 18:18

wamp, moc pěkné a děkuji. To se naučím na pondělí. Sice grog mi nepřidají, tady nikdo alkohol mladým nepodává, dospělí si to vyberou v neděli při velikonoční zábavě. Nemá ještě někdo něco podobného? Budem v pondělí originální. Je nás sice hodně, ale ty mrnata si řeknou klasiku, ale pro nás starší. Děkuji a také Vám přeji pěkné velikonoce.

Datum: 03.04.15 08:06

Wampík, super koleda! Stracena

Datum: 03.04.15 09:02

Moc pěkná koleda a u nás v Brně právě svítí sluníčko. Tak hezké Velikonoce a ne aby koledníci, do sebe dík zimě, lili slivovici jednu za druhou.

Od: wamp®
Datum: 03.04.15 13:11

Děkuji Vám za ocenění

Letošní Velikonoce jsou opravdu bláznivé,ale když si vzpomenu na dřívější dobu,také bývávala zima...Liduško,i Vám přeji pokud možno poklidné a příjemné prožití těchto svátků Koledníkům toho moc dávat nebudu,šetřím jejich zdraví *smich*

Datum: 03.04.15 14:27

Wampíku, skvělé básnické vtipné střevo!

Všem přání pěkných pohodových svátků velikonočních, a zvlášť Liduš přeji brzké uzdravení !

Pro pobavení sem vkládám koledy z loňska, neboť se mým vnoučkům takové netradiční velmi líbily. Tak jsem zvědavá, které si vyberou letos...

https://www.poradte.cz/volna-…/8427-velikonoce-rikanky.html

Datum: 03.04.15 14:45

Hody, hody, doprovody, pojďme radši do hospody.

Venku fouká, byl to šok, tohle spraví jenom grog.

Pomlázky však u ruky mějme, co kdyby stejný nápad dostaly,

ty naše ženské, které jsme doma nechali.

Od: alik®
Datum: 03.04.15 19:03

Wampíku, moc hezký.U nás teď vylezlo sluníčko, ale na dlouho to nebude. Od západu se táhne černej bubák. Přeji Vám i všem rádcům krásné svátky velikonoční a konečně lepší počasí. Alik

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.