Trezor-zkušenosti s prodejem

Od: odpovědí: 2 změna:

Dobrý den, rozhodl jsem se koupit pro svou menší firmu trezor na ukládání různých cenností. Jenže nevím jakej:( Je dobrý kupovat trezor přes internet? Děkuji za odpovědi...Robin Novotný

2 odpovědi na otázku

 

 


0x

Dobrý den,

určitě je potřeba znát nejen hodnotu, kterou chcete do trezoru ukládat, ale i důvod. Jiný trezor lze doporučit při ochraně před zvídavou sekretářkou, jiný zase při opravdvém zapezpečení před nezvaným hostem, který bude vybavený důmyslnějším nářadím než je kancelářská sponka.

Dobré je vybírat trezory o něco málo větší, to proto, že věci, které budete chtít do budoucna chránit budou spíše přibývat.

Důležité je také vybrat trezor s ohledem na místo, kde bude umístněn. Kvalitní trezory jsou poměrně dost težké a ne každá podlaha by je mohla unést. Určitě popřemýšlejte i nad způsobem ukotvení, který by měl umožňovat každý lepší trezor. Problém může nastat třeba při kotvení do dřevené podlahy nebo tam, kde jsou jen sádrokaretonové příčky.

Pokud chcete trezor do firmy, nebo obchodu, můžete zvážit i trezor vhozový, který se hodí tam, kde je zvýšený pohyb osob, kteří s cenostmi pracují.

S trezorem, který jste si vybral osobní zkušennost nemám, ale trochu bych se obával troho elektronického zámku, který je na tomto trezoru umístěn.

V případě, že budete chtít dále pomoci s výběrem, rád poradím, protože výrobou trezorů v česku se zabývám již od roku 1993.

S pozdravem

Jakub Charvát

 


0x

Ahoj Robine, přes internet je to určitě bez problému. Zkus se podívat třeba tady na trezory a napsat jim email. Určitě ti ochotně poradí a doporučí něco přímo na míru.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]