Klaus žádá vyšetření případné korupce

Od: Datum: 02.04.15 14:04 odpovědí: 6 změna: 02.04.15 21:32

Co říkáte na jedovatého bývalého hradního pána a jeho spojení s Kovarčíkem při dědkově podivuhodné amnestii...zdalipak má modrý pták zakladatel populární strany nějaké příznivce a obdivovatele a je nevinen a jen dělal vše pro demokracii, stát, plebs pod hradem?

http://www.novinky.cz/domaci/…rupce-kolem-sve-amnestie.html


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 02.04.15 15:56
avatar

Jsou mezi námi i tací co si myslí že jim všechno projde.

Já kdybych byl spjatej s naší politickoekonomickou mafií jako tuneldědek kikina tak bych to udělal přesně jako on.On totiž moc dobře ví že v tomhle státě (ani za pomoci švýcarů) mu nikdo, absloutně nikdo nic nedokáže a aspoň od sebe trochu odvrátí pozornost protože ,,kdyby byl vinej tak o to prošetření přece sám nepožádá" a bohužel sou pořád ještě lidi kteří mu to uvěří.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.04.15 16:47
avatar

Zloděj křičí chyťte zloděje. A kdy se budou šetřit ty další kauzy?, amnestie to je maličkost. Ovšem jsou i věci ve kterých s panem Klausem souhlasím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 02.04.15 21:14

Hernajs nějak si nemohu na nějakou dobrou vzpomenout - áááááááá už vím ta letuška co ji učil ekonomice v Počernicích na hotelu, to jste myslela? Nebo včlenění důchodového fondu do rozpočtu aby byly love pro konsolidační agenturu na oddlužení bank co dávaly špatné úvěry odéesákům? Možná financování strany lájošem co jim poslal ty miliony? Nebo že by povedená privatizace? Možná myslíte jeho knihovnu co financoval Keler, nebo institut co mu koupil bakala? Nebo si jen děláte šoufky a pravda a láska by měla zvítězit nad špatnými činy a zlodějinami a hnusem?

Datum: 02.04.15 21:18
avatar

On ještě nesedí? *bum*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 02.04.15 21:22

No kdyby ho soud šoupl do vazby, nic by nepokazil, ale to by asi platilo o 90% šmejdů v politice napříč politikou.

Od: mp*
Datum: 02.04.15 21:32

Tady se hlásím. Jsem velký obdivovatel a příznivec Václava Klause. Pravidelně sleduji jeho stránky a rád čtu jeho knížky. Hodně toho o něm vím. Třeba jak to bylo se špinavými penězi. V.K. nikdy neřekl, že špinavé peníze nejsou, jen řekl, že neví jak je rozeznat. Tenkrát řekl něco v tom smyslu, že neví jak je rozeznat, snad kdyby byly převázané nějakou mašličkou. To myslel asi jako fór. Je fakt, že stárne a trochu se přiklání k Rusku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.