Úřad prace a vysoká škola dálkově?

Od: Datum: 06.08.12 08:11 odpovědí: 4 změna: 06.08.12 13:50

Mohu dálkově studovat vysokou školu, když jsem na úřadu práce?

M.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.08.12 08:26

Samozdřejmě, že ano, můžete studovat dálkově.

Od: ron*
Datum: 06.08.12 09:02

Dobrý den.

Evidence na úřadu práce a dálkové studium na vysoké škole se nevylučují. Při dálkovém studiu nemáte status studenta.

Od: imis*
Datum: 06.08.12 11:41

Dálkové studium můžete provozovat u jakékoliv činnosti. Jenom když za Vás někdo neodvádí zdravotní pojištění (možná i sociální) platíte si ho ze své kapsy.

Já jsem studoval takhle u zaměstnání a neplatil jsem nic, protože zaměstnavatel má povionnost platit za mě zdravotní a sociální.

Datum: 06.08.12 13:50

Někdejší dálkové studium už neexistuje, dnes jde o studium kombinované (případně distanční).

V době registrace na ÚP nemůžete požívat status studenta, jinak by Vás ÚP vyřadil z evidence.

Studijní povinnosti Vám nesmí bránit v poskytování součinnosti ÚP ani ve výkonu veřejných prací nebo v návštěvách CzechPointu. A samozřejmě si dále musíte aktivně hledat zaměstnání.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.