Zrušit účet na voyo.cz

Od: Datum: 03.08.12 17:21 odpovědí: 2 změna: 03.08.12 18:43

Jak odstraním účet na voyo.cz? Dočetla jsem se tu že ho nemusím používat. To za to ale budu platit pořád, nebo se platí jenom za film?


avatar
Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.12 17:34
 

Poplatek je jednorázovej měsíční, takže ti to budou účtovat ani, když nebudeš na nic koukat. O tom jak se to může zrušit píšou někde na stránce voyo. Musí se poslat nějaká sms pro zrušení. Je tom tam přesně napsaný, tak tam mrkni.

 
Datum: 03.08.12 18:43
 
avatar

Registrační podmínky Voyo.cz: 2.8 registrovaný uživatel je oprávněn kdykoliv požádat o zrušení svého uživatelského účtu nebo změnu či vymazání veškerých Údajů z Databáze, a to prostřednictvím žádosti zaslané na emailovou adresu internet@nova.cz. Poskytnuté Údaje může Registrovaný uživatel také sám měnit a doplňovat. Registrovaný uživatel může svou registraci zrušit rovněž ve svém Profilu vedeném ve vztahu k určité službě poskytované Provozovateli, pokud je tato funkcionalita v rámci dané služby umožněna.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.