Zrušit účet na voyo.cz

Od: Datum: 03.08.12 17:21 odpovědí: 2 změna: 03.08.12 18:43

Jak odstraním účet na voyo.cz? Dočetla jsem se tu že ho nemusím používat. To za to ale budu platit pořád, nebo se platí jenom za film?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bubble*
Datum: 03.08.12 17:34

Poplatek je jednorázovej měsíční, takže ti to budou účtovat ani, když nebudeš na nic koukat. O tom jak se to může zrušit píšou někde na stránce voyo. Musí se poslat nějaká sms pro zrušení. Je tom tam přesně napsaný, tak tam mrkni.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.12 18:43
avatar

Registrační podmínky Voyo.cz: 2.8 registrovaný uživatel je oprávněn kdykoliv požádat o zrušení svého uživatelského účtu nebo změnu či vymazání veškerých Údajů z Databáze, a to prostřednictvím žádosti zaslané na emailovou adresu internet@nova.cz. Poskytnuté Údaje může Registrovaný uživatel také sám měnit a doplňovat. Registrovaný uživatel může svou registraci zrušit rovněž ve svém Profilu vedeném ve vztahu k určité službě poskytované Provozovateli, pokud je tato funkcionalita v rámci dané služby umožněna.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.