Bílé střešní tašky

Od: Datum: 02.08.12 17:19 odpovědí: 8 změna: 02.08.12 22:35

Z jakého materiálu jsou střešní tašky bílé nebo šedobílé barvy, jsou tenčí než klasické červené, viděl jsem je na středním a východním slovensku a také ojediněle na východní moravě, jinde jsem je neviděl a zaujaly mne právě nezvyklou barvou a tím že jsou poměrně tenké.

Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.08.12 17:22

To bylo to po celé střeše, nebo jen ojediněle? Jako průsvitná taška?

Od: sanpedro
Datum: 02.08.12 22:23

Po celé střeše to bylo, je fakt že jen na starých barácích

Datum: 02.08.12 18:53

Nebude to azbest?

doplněno 02.08.12 18:54:

http://stavba.tzb-info.cz/str…-azbestovych-stavebnich-prvku

doplněno 02.08.12 18:55:

Nebo spíš eternit, ale možná je to totéž. Ve stavebninách se moc nevyznám, pamatuji si z dětství eternitovou šedobílou desku na chatě pod vařičem.

Datum: 02.08.12 18:56

jsem mladý, asi jsem ještě neviděl azbetové tašky...

Datum: 02.08.12 20:10

Milane, určitě jste mladý (muži nestárnou), ale to, že jste nikdy neviděl azbestové tašky, je určitě jenom moje chyba - popletla jsem si materiály, měla jsem v hlavě ten eternit *hi*

Datum: 02.08.12 20:23

Milá paní (slečno) inženýrko, udělala jste mi radost!

"určitě jste mladý (muži nestárnou)"

proto se na sebe nedívám do zrcadla, a stále si pamatuji tu mladou tvářičku...:)

Datum: 02.08.12 19:35

Dobrý den, chtělo by to fotku, ale mohly by to být staré betonové tašky. Dělaly se ještě za 1.republiky a vzácně vydržely dodnes. Děd i otec byli pokrývači, tak se starali a měli dost kousků na výměnu, jinak by už byly někde v polní cestě. Máme je na starém domě, ale je to nejošklivější střecha v ulici.

Od: sanpedro
Datum: 02.08.12 22:35

Bohužel fotku nemám, ale ty betonové by to mohly být, bylo to vždy na starých, mnohdy z kotovic nebo dřeva postavených barácích

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.