Ona je vyšší než on

Od: Datum: 19.04.15 09:56 odpovědí: 8 změna: 10.05.15 13:47

Zdar lidi. Mám takový menší problémek. Líbí se mi 1 holka a jakože píšem si spolu, ale je o něco vyšší, než já. Né že by na tom záleželo, ale mám z toho takovej naprd pocit. Nevíte jak ho dostat z hlavy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.15 10:03

Já jsem dost vysoká a s menšími kluky jsem to měla také tak. Pokud ten nepříjemný pocit budeš mít stále, tak ze začínajícího vztahu vycouvej. Nepřejde tě nikdy a bude do tebe zatahovat nejistotu. A zkazí ti i sebehlubší cit. ;)

Datum: 19.04.15 12:42

Je to jenom věc Vašeho sebevědomí. Až to bude dostatečné, na takovou prkotinu, jakože holka je vyšší, ai nepomyslíte. Teď možná ještě máte blok ("co by řekli kluci") - jako by na tom záleželo. Ale člověku s nižším sebevědomím neustále záleží na tom, co řeknou ostatní na jeho holku, účes, oblečení, rozhodnutí... Čím dřív to u sebe zvládnete napravit, tím budete svobodnější.

Od: buss®
Datum: 19.04.15 12:47

Vypraš si mozek. Už to tu bylo. Dívej se kolem sebe. Zeptej se jí, zda by ona měla problém, to ti nevadí?

Datum: 19.04.15 15:38

Ahoj. Neboj, když ji položíš na záda, tak se ten drobný rozdíl smaže. Já mám od mlada 178 a taky jsem poznal hodně dlouhou dívčinu. Bylo to zvláštní. Při líbání. Já nahoru a ona dolu. Většinou jsem to znal opačně. Škoda, že se odstěhovali dost daleko. Nejde na ni zapomenout. Ahoj.

Datum: 20.04.15 12:29

Dobrý den,

neřešila bych to. Pokud vy neměříte 170 cm a ona 230 cm. *nevi*

Datum: 20.04.15 12:34

Podívejte se na slavné manekýnky. Většinou mají menší chlapi, ale s velkým kontem.

Od: spaceklidr
Datum: 20.04.15 12:46

A co teprv já se svými 168 cm - všechny mé partnerky byly vždy větší než já - je to jen o zvyku. Zvykneš si, nic na tom není, zvlášť dneska..

Já si vždy vzpomenu na Simira z Kobry 11, prcek a jakej frajer ! :)

Od: lovecdivozenek
Datum: 10.05.15 13:47

a proč mě chodí až na jednu výjimku nebo dvě výjimky do života samé malé ženské, až o 15 - 30 cm

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.