E-shop, reklama, Sklik, SEO

Od: Datum: 30.07.12 23:33 odpovědí: 5 změna: 01.08.12 00:22

Může mi někdo prosím poradit.. Pustila jsem se do e-shopu pře měsícem. Uřední formality mam vpořadku, web od Webrealu. zaregistrovala jsem se na Zboži.cz. ale během měsíce ani jedna objednavka. cca 5 návštěv denně ale nic vice. Určitě někde bude chyba. Jsem si řikala vytrvalost , ale už začinam ztracet nervy. Od Seznamu mi poradily Sklik reklamu za 10tis. na 3měs.+ na Firmy.cz že budu gratis. nevim jestli mam zkusit. je to sice dos velka častka...vyplati se?jake mate zkušenosti?

Pořad čtu SEO dělaji společnosti i za levno. Má někdo tip kdo by se meho e-shopu ujal? da se dosahnout stejneho vysledku jak nabizi Seznam přes Sklik registrovanim do katalogu. Děkuji za každou radu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.07.12 00:04

Můžu poprosit o adresu e-shopu? Mrknu se na to.

Datum: 31.07.12 08:56

velká konkurence, musíte to vzít podle sebe. Pokud hledáte na zbozi.cz hledáte buď podle ceny nebo podle umístění obchodu, abych si to nemusel nechat posílat. Takže jestli jste z malého města nebo zapadlé části velkého a nemáte jedny z nejlevnějších cen je to marné... nového zákazníka tímto způsobem nezískáte, když o vás nikdo neví a nemáte žádné reference.

Od: roboot*
Datum: 31.07.12 22:53

Taky jme začínali s tím, že jsme nic nevědeli. Chce to mít perfektně zpracovaný feed pro vyhledávače to za prvé. Za druhé určitě se registrujte na Heureka - ověřeno zákazníky a klidně i na seznamu je něco podobného.

Doporučuji sklik, určitě zainvestujte a uvidíte *placni* Nebojte se toho. Ze začátku je to nákladné ale vyplácí se. Dále by to chtělo udělat web od grafika na míru, toto se dá sehnat kolem 5 - 7 tis.

My nyní máme reklamu na skliku a dobíjíme co 3 až 4 dny za 2000,- ale vyplatí se :) Hodně úspěchů

Od: roboot*
Datum: 31.07.12 22:54

Ještě dodám že 10 tis za reklamu na 3 měsíce je pakatel. Naučte se, pokud chcete vydělávat do té reklamy vrážet opravdu hodně, jinak to nahoru nikdy nepůjde!

Datum: 01.08.12 00:22

Registrace firmy do google map je zdarma i kdyby nic snaha se počítá...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.