Pohřební služba Praha

Od: Datum: 19.04.15 00:44 odpovědí: 2 změna: 19.04.15 01:24

Dobrý den, nezlobte se prosím že se tu takhle ptám, ale potřebovala bych poradit, a tento web mi byl doporučen. Jedná se o to, že musím řešit pohřeb, bohužel už podruhé. Napoprvé to byla otřesná zkušenost, nic čím bych si chtěla projít znovu. U nejmenované společnosti se chovali opravdu nevhodně. Dnes s odstupem si říkám, že i já reagovala přehnaně, ale v takové situaci když vám umře někdo blízký bych čekala mnohem více profesionality. Proto se chci zeptat zda máte někdo zkušenost s touto službou pohreb pegas, byla bych ráda kdyby měl někdo osobní zkušenost. Předem moc děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.15 01:06

pracuje tam můj kamarád a můžu jedině doporučit.. Na poslední cestu vypravovali hodně známých osobností a žádný problém. Osobně bych se vyhnul Hilfi a Pražské pohřební nebo jak se to jmenuje..

Tak snad vyberete a nebude to další špatná zkušenost v těchto nelehkých chvílích..

Od: mp
Datum: 19.04.15 01:24

Já mám pocit, že oni to zhazují, jen aby se pozůstalý nedostal do spirály jakési lítosti. Možná je to záměr. Já si myslím, že jsem třeba dost otrlý, ale v chování pohřebních služeb vidím záměr - nenechat pozůstaleho se nechat rozlítňostovat se, ale řešit konkrétní záměr, jak důstojně se rozloučit se zesnulým. Zní to tvrdě, ale oni nejsou zpovědníci ani psychologové, ale jen řemeslnící, kteří zařídí, jak se s Vaším drahým zesnulým rozloučíte dle Vašich představ, víc nic.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.