Pohřební služba Praha

Od: Datum: 19.04.15 00:44 odpovědí: 4 změna: 27.03.17 00:34

Dobrý den, nezlobte se prosím že se tu takhle ptám, ale potřebovala bych poradit, a tento web mi byl doporučen. Jedná se o to, že musím řešit pohřeb, bohužel už podruhé. Napoprvé to byla otřesná zkušenost, nic čím bych si chtěla projít znovu. U nejmenované společnosti se chovali opravdu nevhodně. Dnes s odstupem si říkám, že i já reagovala přehnaně, ale v takové situaci když vám umře někdo blízký bych čekala mnohem více profesionality. Proto se chci zeptat zda máte někdo zkušenost s touto službou pohreb pegas, byla bych ráda kdyby měl někdo osobní zkušenost. Předem moc děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.15 01:06

pracuje tam můj kamarád a můžu jedině doporučit.. Na poslední cestu vypravovali hodně známých osobností a žádný problém. Osobně bych se vyhnul Hilfi a Pražské pohřební nebo jak se to jmenuje..

Tak snad vyberete a nebude to další špatná zkušenost v těchto nelehkých chvílích..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 19.04.15 01:24

Já mám pocit, že oni to zhazují, jen aby se pozůstalý nedostal do spirály jakési lítosti. Možná je to záměr. Já si myslím, že jsem třeba dost otrlý, ale v chování pohřebních služeb vidím záměr - nenechat pozůstaleho se nechat rozlítňostovat se, ale řešit konkrétní záměr, jak důstojně se rozloučit se zesnulým. Zní to tvrdě, ale oni nejsou zpovědníci ani psychologové, ale jen řemeslnící, kteří zařídí, jak se s Vaším drahým zesnulým rozloučíte dle Vašich představ, víc nic.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivasomati
Datum: 26.03.17 23:53

Dobrý den.

Vemte si to jak to je? Velký obchoďák vs obchůdek. Ve velkým je to zboží a v malým je to poslání...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 27.03.17 00:34

To vidím, že je to stará otázka, docela koukám, že jsem na ní asi před dvěma rokma tady odpověděl. Nemohu souhlasit velký versus malý. Já třeba jedu do Makra. A všechny tam prakticky znám. Pozdravíme se, když je čas, pohovoříme (ten není). Znám tam lidi v každém oddělení. A asi i oni mně. Protože tam chodím často. Takže na velikosti v tomto případě nezáleží. Docela potěší, když mně upozorní na nějakou akci (o které nevím, a tak). Takže na pohřební služby bych si teda obecně nestěžoval. Je to jejich byznys. Vy se rozhodujete, kterou si vyberete.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.