Jak se zbavit duchů

Od: Datum: 18.04.15 15:56 odpovědí: 14 změna: 19.04.15 22:53

to není vtip, opravdu bych chtěla poradit. Od smrti mé maminky už je to rok a půl a od té doby máme doma duchy. Na to jsem nepřišla já, ale naši kocouři. V pohodě si leží v křesle a najednou se vyšponujou, vyděšeně zírají buď za televizi nebo do předsíně, načež po břiše utečou do koupelny a s očima jak ténisáky se tam schovají na pračku. Máme je osm let a před smrtí mé mamky nikdy nic podobného nedělali. Asi to bude někomu připadat směšné, ale mě napadlo i jestli to nemůže být třeba tím, že maminka chtěla po smrti rozsypat na určitém místě, ale táta se s ní pořád nemůže rozloučit a má ji doma.Nemáte někdo zkušenosti s paranormálnímy jevy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.15 16:01

žádný duch... není to si jen vsugerováváte

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.15 17:21

Já ne, vysvětlete to těm kocourům... :o)

Datum: 18.04.15 16:04
avatar

Jako první krok bych zkusil přesvědčit otce, ať vyhoví přání zemřelé.

Já mám za sebou nějaké semináře z praktického šamanismu, probíralo se tam i odvádění duší zemřelých, ale v praxi jsem to ještě nezkoušel (a ani nevím, jestli bych to chtěl zkoušet, možná by to chtělo víc zkušeností, než mám).

Pokud jste věřící, zkuste požádat o pomoc kněze.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.15 16:29
avatar

Jak už bylo zmíněno, zkuste splnit přání zesnulého člověka. A vám se nestává nic? Žádné divné věci nevnímáte, kromě těch koček? Kdy se to většinou stává, že kočky se chovají divně? Můžete zkusit ty kocury dát i jinam, jestli se budou chovat stejně (k někomu).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.15 17:19

Právě zvláštní je, že první mě na to upozornil manžel, který není příznivec nějakých duchařin akorát mu to přišlo divné. Já u toho byla jen dvakrát a opravdu ti kocouři vyděšeně utíkají do koupelny. Od té doby vždycky jen jeden z nás řekne tomu druhému - " zas viděli trpaslíky." Nejsem věřící já ani manžel.

Datum: 18.04.15 17:45
avatar
Mit urnu doma nedela dobre.Mrtvy se nedokaze rozloucit a stale volani treba otce ve vetach-proc si mi to udelala,proc si me tady nechala samotneho...Doporucuji urnu pohrbit s obradem a vykropit dum fararem.
doplněno 18.04.15 17:48: Jestli nikdo z vas neni citlivy tzv.Medium nemusite nic poznat ze tam neco prebiva.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.15 18:08

To je právě těžké. Žili spolu přes padesát let a byli na sobě strašně závislí. Já se tomu vždycky smála, že táta šel do sámošky pro rohlíky a během půl hodiny si třikrát telefonovali. Táta mi sám říká, jak si sní ( s urnou ) pořád povídá a že se prý spolu dohodli, že ten slib - vysypání na určitém místě - už neplatí, že prý mu to máma schválila. Když jsem mu řekla, že by měl tu urnu vysypat, protože tady mamka pořád je a děsí mi kocoury, tak se rozbrečel. Tak co mám dělat?

Datum: 18.04.15 18:09

Otec by maminku měl vysypat kde si přála aby měla klid a měla by vám i kočkám dát klid.Na duchy věřím.A ješte by ste na tom místě kde si přála být vysypána to tam nějak nazdobit a dávat jí tam svíčky a kytky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.15 18:11

Ani nevíte jak bych ráda, ale s tátou není řeč.

Od: baara
Datum: 19.04.15 04:11

Spíše bych se porozhlédla po širším okolí a pokusila se zjistit, co se kde událo, že se znepokojily. Kočky (i kocouři) mají velmi vyvinutý sluch a zareagují na sebemenší zvukový podnět, který vy ani nezaregistrujete. Může to být spojeno i s mírnými otřesy, které taktéž vy nepostřehnete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.15 07:14
avatar

Toto si myslím i já. Něco slyší, co lidské ucho nezaznamenává.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.15 07:32

Zkuste se podívat na eprv777.cz, oni tyto problémy řeší.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 19.04.15 21:40
avatar

Já Vám věřím, mám natočenou kočku a psa jak koukají stejným směrem, oba stejně kmitali hlavama ale nic tam nebylo, jako třeba hmyz, nebo stíny... bylo to asi kolem 2. hodiny ráno, ... Už několikrát jsem v pokoji slyšela šepot - muž a žena - mluví něco o tom, abych jim pomohla a přinesla něco z půdy, ale nemluví ke mě ale k sobě... a to si čtu třeba jen knihu - když se otočím nikde nikdo... :) V našem domě nikdo tedy nezemřel, možná bych se zkusila nějak "usmířit" a vyhovět přání mamince.. :)...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.15 22:53
avatar

taky mám urnu s popelem mojí mámy u nás doma... a naše 3 kočky a pes nic nepozorují - ani my, lidi... ale je pravda, že to nejspíš není proti jejímu přání... i když si s ní nepovídám, mám lepší pocit, že je tu s náma a ne na hřbitově 90 km daleko, kam bych jela1x za rok... moc jsem si přála věřit na možnosti "setkání", když umřela - nemohla jsem se s jejím odchodem srovnat a moc jsem si přála nějaký kontakt, ale nic - a to jsme se měly hodně rády... od té doby na podobné věci nevěřím...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.