Zázračná koule - chytrost

Od: Datum: 29.03.15 20:57 odpovědí: 7 změna: 04.04.15 15:44

Dobrý den, přišel jsem na tuhle kouli na netu, a pár sekund jsem si vážně myslel, že ona fakt ví, na co myslím - i bez počítání, ale náhoda byla to, že jsem myslel na to, co ona už měla nachystáno, proto ta domněnka o pravosti :-D.

http://www.karaman.cz/files/magicka-koule.swf

Uvažoval jsem, jak to ti lidé vymysleli. Po každém kliknutí na kouli se změní pořadí obrázků u čísel. Každé číslo, které počítáte uvedeným systémem, vyjde na stejný obrázek.

Co si myslíte Vy? *jasne*

PS: Aspoň se odreagujeme od amerických konvojů apod. *haha*

*zed*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.03.15 21:08

Je to o devítkách... *smich*

... a jejich násobcích. Jasné? :)

Datum: 29.03.15 21:17

Ách, jasně *smich*

Datum: 30.03.15 02:07

Jednoduchá matematická rovnice. Jinak mě konvoje nechávají naprosto chladným :)

Datum: 30.03.15 12:43

Ahoj. Ano, tahle ,,úžasná zázračnost,, mě taky zaujala. Dokonce mi to chodí tak 2x do roka do mejlu. Nějaké 9tky mě poněkud nenapadly. Na ty Americké kolony obrňáků, bych se jel podívat, ale když já jsem tak línej. Kolik zajímavých věcí a událostí jsem za čerstva neviděl. Ještě, že máme to YouTube.

Od: virgill
Datum: 04.04.15 03:38

zazrak!
funguje pouze do 40
a vysledek je vzdy 27 jenom obrazek se meni...

Datum: 04.04.15 08:29

tak to není - výsledky jsou různé, ale je u nich vždycky stejný obrázek... - zkuste si před kliknutím na kouli vypočítat několik příkladů a uvidíte, že u výsledků bude vždy stejný obrázek - a výsledek bude vždycky dělitelný 9

Od: virgill
Datum: 04.04.15 15:44

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.