Pád letadla

Od: Datum: 29.03.15 19:19 odpovědí: 3 změna: 29.03.15 19:37

V souvislosti s havárii letadla v Alpách by mně zajímalo,zda v troskách lze najít mobily popřípadě jejich paměti,simky, kvuli zdokumentování poslednich chvil letadla pořízené některým z cestujícich.Jistě i tam mezi cestujícimi byly osoby ,které si hrají neustále s mobilem, jak nám to předvádí dnešní doba.Je možné v té změti nalézt takovou součástku?A zda po dopadu letadlo začlo hořet? Nikde jsem se o tom nedočetl.Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.03.15 19:26
avatar

Teoreticky je samozřejmě možné najít mobily po havárii - jenže v tomto případě to má několik ,,ale´´ - jednak to letadlo napálilo v rychlosti 700km/h do Alp, takže se doslova rozprsklo na kousíčky. Takže je otázka, nakolik se zachovaly v celku mobily. Další věc je nepřístupný terén, hledání trosek je hodně obtížné. Je ale možné, že třeba najdou torzo nějakého mobilu a na SD kartě nějaký záznam.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.03.15 19:33

Je pravděpodobné, že to některý mobil cestujících ze zadních řad vydržel. Otázka je, jak dlouho cestující něco tušili.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hww
Datum: 29.03.15 19:37

Ano, ty nalezené paměťové karty budou min z 20% funkční. Co na nich je, se nikdy nedozvíme. Letadlo po nárazu vybouchne - jinak to nejde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.