Zrušení účtu MBank !

Od: Datum: 29.03.15 15:46 odpovědí: 3 změna: 29.03.15 17:06

Zdravím,k MBank jsem se dál v pátek,bohužel nechci u této banky účet,do 14 dnů mužů podle zákona odstoupit od smlouvy?

Účet je bez poplatků,chtěl jsem si jen udělat repujcku s tím že jsem u nich zažádal o úvěr kterej schválili ale ještě jsem to nepodepsal tudíž je neplatný a není co řešit ale ještě chci radši zrušit ten účet.

Karta mi ještě nepřišla a ani nebyla aktivovana.

Jestli mužů odstoupit,stačí výpověď zaslat emailem?Nebo poštou s overenym podpisem který mi ověří na poště?V jakém provedení to mám zaslat?Díky předem za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.03.15 16:05

Jaké odstoupení od smlouvy, však jste nic neplatil. Učet si klidně nechte, je zdarma a možná se vám bude v budoucnu hodit. Jinak zrušení účtu lze poslat písemně, s měsíční výpovědní lhůtou

doplněno 29.03.15 16:22:

jitt: mě účet ležel ladem několik let a je stále funkční

Od: jitt
Datum: 29.03.15 16:20

Když 3 měsíce nebude na konto připsána žádná částka ani odeslána tak vám MBank smlouvu vypoví s 2 měsíční lhůtou

Datum: 29.03.15 17:06

Ano, jedná se o klasické odstoupení od smlouvy. Podepsané odstoupení jim zašlete na korespondenční adresu, na neověřený e-mail nemusí reagovat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.