Kolik stojí růže - tucet růží?

Od: Datum: 27.07.12 12:03 odpovědí: 5 změna: 27.07.12 23:10
Zdravím :) trochu divná otázka, ale prosím kolik stojí cca jedna červená růže a kolik stojí tucet růží? Děkuju moc :)
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 27.07.12 12:07

1 dlouhá červená růže stojí běžně kolem 40Kč. Tucet tedy 480 Kč.

(krátká růže do 25 Kč)

Datum: 27.07.12 14:55

U nás taky, ty růže na silném dlouhém stonku stojí od 40 do 45 Kč. Krát 12 tedy!*smich*

Jestli by Vám stačily ty kratší, v Penny prodávají svazek, je jich tam 10, různé barvy, jaké chcete, a stojí to teď v létě celé 39,90. Kdybyste k tomu přidal asparágus či něco jiného zeleného na oživení, bude z toho krásná kytice a udělá stejnou službu jako ta za pětistovku.

To už ale záleží na Vás, jaké chcete, pro koho to je, k jaké příležitosti...

Já bych měla radost i z těch levných, pokud se koupí čerstvé, nemají chybu. Jaga.

doplněno 27.07.12 14:56:

A když tak čtu Váš nick, myslím si, že ty z Penny by na vyžehlení průseru bohatě stačily!*smich*

Od: hop®
Datum: 27.07.12 20:55

Jaguško, na vyžehlení průseru občas stačí jedna papírová, z lásky vystřelená na nejbližší pouti... :)

Osobně mám zkušenost, že ženu květiny (většinou) potěší, ale na žehlení průseru to nestačí. A vůbec nejde o pořizovací cenu. Navíc, pokud přinese muž květinu ženě, která na to od něj není zvyklá, okamžitě ta žena začne přemýšlet, co vlastně ten muž chce žehlit a vymýšlí nesmyslné teorie o dalších prů...

Datum: 27.07.12 23:10

Když jsem při příležitosti konce školního roku koukala na květiny, tak růže na dlouhém stonku stály 65-85 Kč za kus... a určitě to nebylo jenom významným květinovým datem, i jinak si domů občas koupím růži kolem 40 Kč a rozhodně to nebývá ta dlouhá.

Datum: 27.07.12 20:33

Já teda pro úplnost doplním, že sudé počty (tedy i tucet) se dávají spíše na pohřby, na veselejší přířležitosti bych zvolila počet lichý. Takže i z těch levných ze supermarketu jednu raději vytáhnout.

A ODLEPIT CENOVKU!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.