Co je to za součástku?

Od: Datum: 14.07.12 10:17 odpovědí: 5 změna: 15.07.12 14:58

Ahoj,

u mého ruk starého nissana Juke jsem zaznamenal podivnou věc, díl na obrázku jako drnčí, např. když zabouchnu dveře a při jizdě to zní, jako by se třela PET láhev o kov. Když na to zaklepu, zadrnčí to, jako by byl uvnitř třena kamínek. Mohl by mi někdo říct, o jaký díl jde? Abzch to usnadnil servisu, kde dnes nemají už moc času..

Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 14.07.12 10:22

V servisu jim to stačí ukázat/předvést...

A myslíš takovéto oblé s několika prolisy, jakoby lavor? - to je nádrž...

doplněno 14.07.12 12:58:

To Axlik: No - kouknu-li na Nissan Juke zezadu, vidím, že výfuk je nalevo - tomu na přiložené fotce odpovídá ten díl vpravo úplně dole... Pravá brzdová hadička obchází nádrž (podél dokreslené červené čáry) na obrázku doleva (koukáme zespod, tedy zrcadlově vůči běžnému pojetí vpravo/vlevo) a dolů - k zadnímu kolu, levá naopak (tam červ. čára není). To, co asi pokládáš za kryt pod motorem, je prostor pro náhradní kolo pode dnem kufru...

;)

doplněno 14.07.12 13:01:

BTW - to, čemu tady ´říkám´ brzdové hadičky jsou možná lanovody ručky, zase tak důkladně tohle auto neznám...

;)

Od: gizzmoo
Datum: 14.07.12 10:28

Ano, dík. No oni na mne asi nebudou mít vůbec čas, tak jsem chtěl být co nejépe připraven. Netušm proč to najednou dělá takoví zvuky, při jízdě jsem myslel, že se mi v zadu válí a třou plné pet lahve, pak že něco dře zadní a kolo a ted co jsem to zkoušel, vypadá to na tohle. uf..

Datum: 14.07.12 11:08

poměrně jednoduše lze samo doma zjistit příčinu "drncání" a i "viníka"-onen kryt demontujte a omrkněte situaci pod ním,následně pak dotáhnout i onen kryt...

Od: axlik*
Datum: 14.07.12 12:37

Nádrž u motoru ze které vychází brzdový hadičky jo? :D

Je to jen plastovej kryt..Asi upadl nějakej ten cvoček co ho drží..

Od: axlik*
Datum: 15.07.12 14:58

Aha, moje chyba, už to vidím :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.