Vaše zaměstnání snů?

Od: Datum: 18.04.15 11:42 odpovědí: 24 změna: 20.04.15 20:39

Dobrý den,

mám za úkol napsat motivační dopis. Máme se ucházet o zaměstnání snů, ale nic mě teď nenapadá. Jaké je vaše zaměstnání snů? Nechci kopírovat, jen se inspirovat. Díky! :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.15 11:46

Mi by se velice velmi líbilo, kdybych byla vyhledávačem exteriérů pro filmy. V Americe. Vrtulník, kůň, terénní auto. Doma velkou kartotéku s fotkami a filmovými záběry. To bych moc chtěla, to by se mi líbilo. :)

Od: alisa
Datum: 20.04.15 12:13

babkazov, teď jsi mně položila...měla jsem o tobě pěkný názor, ale CO TO bylo? "Vrtulník, kůň, terénní auto" - tady se nestotožuji ani s jedním. Už jsi spadla z koně a zlomila si všechny kosti? Už jsi přežila pád vrtulníku? A "skákání" terénního auta v terénu?

Datum: 18.04.15 12:47

Rentiér.

Nebo uhlobaron - a občas si přivydělat jako finanční magnát.

Datum: 18.04.15 13:12

Práce ať je jakákoli,tak se stane rutinou.Proto je pro mě práce snů,práce kde je : supr kolektiv(parta),kde můj názor vyslyší,spravedlivé hodnocení práce(finanční i slovní) a do budoucna spravedlivý postup na vyšší pozici a aby nadřízení byli opravdu schopnější jak podřízení,abych měla k nadřízenému přirozený respekt.Vypadá to jednoduše,ale tohle snad nikde nefungujeproto by to byla práce snu.

Datum: 18.04.15 20:49

Ale funguje - už jsem pár takových míst prošel. Nicméně každá práce časem začně nudit a stane se jednotvárnou - stále stejné prostředí, stejní kolegové apod. - tedy přesně ty věci, které zpočátku považujete za klad. A i když práce jako taková může být pestrá, je potřeba jednou za čas "změnit lokál" - dát výpověd a jít zase jinam.

Nicméně existuje práce, která by mě asi dlouhodobě bavila, a to rentiér. Ale obávám se, že bych měl se svou povahou potřebu dělat ještě něco jiného.

Datum: 18.04.15 14:04

Stejně jako @jethro rentiér a procestovat celý svět.

Datum: 18.04.15 14:47

Dedicka miliard a zajistit si svobodu, protoze penize=svoboda..Pak bych jela do Afriky a zachranovala bych ohrozena zvirata..

Od: mot
Datum: 18.04.15 15:16
To ktere delam...jinak bych ho prece nedelal
Datum: 18.04.15 15:31

Já bych chtěla být komisařem pro průvodce Michelin,jsem prostě přes to jídlo*hi*

Datum: 18.04.15 16:00

Podle mě je v dnešní době nejideálnější zaměstnání veterinář, protože i ten nejchudší člověk bude žrát měsíc suchý rohlíky jen aby mohl zaplatit pejskovi léčení a nebo rehabilitační sestra, protože dneska má strašná spousta lidí pohybové problémy. Bohužel už i děti. Takže tato dvě povolání mají jistou budouctnost.

Od: bmbx®
Datum: 18.04.15 16:14

Jak nejidealnejší? :-D

Neexistuje nejideálnejší zaměstnání, každého baví něco jiného a jen o penězích to není, alespoň tahle otázka ne.

Datum: 18.04.15 17:48

Dobře, máte pravdu, takže když nebudu koukat na perspektivnost určitých oborů, tak pro mě by bylo nejkrásnější zaměstnání ošetřovatelka koní a jezdec z povolání.

Od: host
Datum: 18.04.15 17:14

Nějaký komik kdysi snil, že by chtěl být baletkou v Baletu československého rozhlasu, nebo topič v letním kině

Datum: 18.04.15 17:54
moje?Floristka.Vzdy se mi libilo pracovat rukama a tvorit uzasny napady a kazdy originalni.Ukousala bych se nudou pracovat 30let nekde v pasove vyrobe.
Od: nikc®
Datum: 18.04.15 20:14

Záleží taky v jakém věku se to povolání dělá. Nemůžu dělat baletku po čtyřicítce nebo modelku. Ano, být tanečnicí by mě bavilo, ale věk už na to nemám. Po čtyřicítce bych chtěla mít práci v obchodě, ale ne jen na rok, jak to rádi v obchodech dělají, ale nejlépe až do důchodu. To je asi nesplnitelný, když vidím všude pracovat mladý holky v obchodě. A to máme pracovat do 70? Jak, když práce není?

Od: mp
Datum: 18.04.15 23:35

Pokud bych na to měl, tak dvě - dopravní pilot a neurochirurg. Ty mě připadají jako dostatečně prestižní zaměstnání, aby vás ostatní obdivovali a uznávali.

Od: alisa
Datum: 20.04.15 12:17

mp, chirurg musí celý den stát (v předklonu) - jako kadeřnice (ta to má lepší), blbý co? *smich*

Datum: 20.04.15 15:57

scenáristka v televiznim pořadu :)

Datum: 20.04.15 16:34

- filmová herečka - ale superhvězda a mladá ! - teď už bych bohužel měla kariéru za sebou.

doplněno 20.04.15 16:40:

jinak - počítačovej expert - např. hacker..

Datum: 20.04.15 17:56

letuška,,ráda létám,,,,,,jako dítě -baletka,,,

Datum: 20.04.15 18:11

Já bych chtěl pijákovat státní smlouvy.

Vždy jak něco dva papaláši podepíšou, tak přijde člověk, kterej to přejede takovou kolébkou.

Ale bráno vážně, nejspíš dopravní pilot. Osobně je beru jako fakt machry který toho umí a vědí sakra hodně.

Datum: 20.04.15 20:31
Napiš do erotického salónu, že budeš vybírat a testovat přijímané pracovnice. Popiš svou dosavadní praxi, kvalifikaci, představu o budoucnosti.
Je to jen školní práce, tak do toho!
Budeš mít úspěch!
Datum: 20.04.15 20:37
Napiš do erotického salónu, že budeš vybírat a testovat přijímané pracovnice. Popiš svou dosavadní praxi, kvalifikaci, představu o budoucnosti.
Je to jen
Od: xy
Datum: 20.04.15 20:39

od mala jsem měla vysněné povolání - pilot ! : -) no, s něčím u letadel bych se spokojila..

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.