Chceš se podívat na svůj rodný dům?

Od: Datum: 24.07.12 00:25 odpovědí: 17 změna: 08.08.12 06:21

Dobrý den. Máte doma mnoho fotografii svého domu, dvora, zahrady. Takovou fotografii svého domu, určitě nemáte. Bydlíte ve městě nebo na vesnici? Zadejte Město, ulici, číslo domu a Entr. Můžete se nejen podívat po celé vesnici, do každého dvora, nebo zahrady pěkně z blízka. Je to nádherný pohled, krásné cestování.

http://showmystreet.com

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.12 00:50

Viky, to je klasická mapa Google. Pohled z ulice nabídne jenom tam, kde projelo to jejich auto s kamerou. Na vesnicích ti nabídne jenom pohled shora a neoznačí ani barák, kterého se zadaná adresa týká. Ale uznávám, že je to hezký a rychlejší než přes Google - Mapy.

Od: viky®
Datum: 24.07.12 04:31

Dobrý den. Ladine, děkuji, že jsi mi to napsal. Je škoda, že auto s kamerou neprojelo všude. Máme štěstí, že si kamera vybrala zrovna tyto vesnice.

Od: aroff
Datum: 24.07.12 00:53

To jsou mapy z Google https://maps.google.cz/?hl=cs

Datum: 24.07.12 08:26

Můj rodný dům to nenašlo - asi nejezdili do slepých ulic , ale ten současný ano. Měli bychom častěji sekat trávu

Od: polinek*
Datum: 24.07.12 08:47

...je to supéér...

Datum: 24.07.12 09:25

Jsem ráda, že to někomu jde.

Od: pb®
Datum: 24.07.12 12:43

To je z letošního jara. Poměrně nové snímky.

Datum: 24.07.12 14:46

Není to z letošního jara. Už skoro rok mám na dveřích ceduli, která na obrázku není. Mimochodem, na mapách Googlu tohle už funguje pár let.

Od: pb®
Datum: 24.07.12 16:08

Tak je to asi pokazde trosku jinak. U nas v ulici jsou rozkvetle tulipany a na dome je pristaveno a to jsme delali v zime. Google samozrejme znam a pouzivam, ale tam jsou mapy stare snad 2 roky. Kde stoji barak, je jeste staveniste.

doplněno 24.07.12 16:17:

Takze za me Praha letosni jaro a jeste jen prujezdy ulici, letecky pohled je stale nekolik let stary, jako na googlu.

Datum: 24.07.12 16:17

Dříve bývalo na mapě dole datum pořízení snímků (teď ho tam nevidím) a bylo tak 3 roky staré.

Datum: 25.07.12 12:42

Stáří snímků je různé, některé jsou loňské jiné druhý rok. Praha, tady mohu prohlížet každý dům.

Od: hop®
Datum: 24.07.12 16:23

Myslím, že mapy jsou identické jako přes maps.google, o jejich stáří asi není třeba se přít, jsou průběžně aktualizovány. Těžko by zaktualizovali celou republiku během jednoho dne či měsíce...

Datum: 24.07.12 16:27

Naší ulicí projížděli někdy koncem února. Ozdobou zimní zahrady jsem já, v nejstarším kabátě a se smetákem v jedné ruce a kbelíkem ve druhé... :).

Datum: 24.07.12 22:44

Pro někoho to bude možná jako bych nesl dříví do lesa, ale ten rodný dům mi připomněl, že je k dispozici také letecká mapa z roku 1953 (1954). Není tak ostrá, jako ty dnešní, ale i tak je zajímavá. Je na ní např. vidět těleso rozestavěné dálnice D1 z pražského (dnes) Chodova směrem na Brno.

Hledat se v ní dá ale asi jen šipkami a přibližováním, ve stejném okně se dá zobrazit i současný pohled.

http://kontaminace.cenia.cz/

Datum: 25.07.12 11:00

Zkusil jsem to a získal jsem fotografickou expozici,ale objevilo se u domu ještě auto,které jsme před 4 lety prodali.

JB

Od: krkovicka*
Datum: 08.08.12 05:05

Děkuji za odkaz.Podívala jsem se skoro všude i k prarodičům.Paradox je,že v jednom místě mají podzim s listím a v druhém městě mají asi leden se závějemi sněhu-Jak to?
doplněno 08.08.12 06:42: Viky to je pěkný.Bohužel v Praze máme dům níž než silnici,takže vidím jen branku a koruny jabloní:-D
S úžasem sem koukala jak matinka(družka mého táty) věší zrovna prádlo.Ona s internetem nemá zkušenosti,tak byla úplně v šoku.
Ono je to dobrý když lidi jedou na dovolenou.Ve spouště katalogu je vyfocen hotel a mnohdy se stalo že za hotelem byla čistička,nebo továrna a to potom znechutí dovolenou.Takhle si to aspoň projdou kolem dokola a už ví že NEBRAT! :-D
Datum: 08.08.12 06:21

Dobrý den Krkovičko. Tady je vidět, kdy auto jelo kolem a snímalo záběry. Také máme záběry různě, Praha je dělaná v létě, chalupu máme na podzim, v Jeseníku jsme našli domek známých, pod sněhem. Nejvíc se mi líbí, že si mohu prohlédnout vlastní dům z blízka, fasádu, zahradu i dokonce vnitřek ve stodole, která při záběru, byla otevřená.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.