V ústech jako v polepšovně

Od: Datum: 23.07.12 12:58 odpovědí: 8 změna: 23.07.12 17:27

Proč má člověk druhý den po chlastačce v ústech takovou divnou pachut?

I když si vyčistím zuby,napiju,najím, tak mám tu pachut stejně celý den.

Čím je to způsobeno?

Jak to nejlépe odstranit?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.07.12 13:00

Čím je to způsobeno?
Tím že chlastáte...
Jak to nejlépe odstranit?
Nejlépe nechlastat...
Datum: 23.07.12 13:05

martincakl: Super odpověd,takto jednuchou a výstižnou odpověd sem vážně nečekal.Pan Chytrý co?

Od: hop®
Datum: 23.07.12 13:23

Martine, odstraňujete příčinu, nikoli následek, prevence je sice dobrá, ale když už se podaří... ;)

Od: hop®
Datum: 23.07.12 13:21

No, nevím jestli poradím to co chcete slyšet, ale když mám smutné ráno po veselém večeru, tak kloktám rum a nevyplivuji...;)

Datum: 23.07.12 14:38

No já si myslím, že tu pachuť vnímáte vlastně jenom vy. Po pitce máte rozhozený chutě a pokud pominu, že je z člověka ráno cítit akolhol (o to vám ale asi nejde, to stejně odstranit nejde do té doby, než máte v krvi 0.00 alk) tak v máte v ústech normální prostředí a chuť. Jenom to vnímáte jinak.

A jinak nevím proč byste neměl chlastat. :)

Datum: 23.07.12 14:56

Tohle není řešení a s problémem to souvisí jen volně, ale stejně to sem napíšu Včera jsem sledoval (na Noe TV¨;) přednášku ekonoma Tomáše Sedláčka na téma "Ekonomie dobra a zla" a v jednom okamžiku mluvil o povzbuzujících účincíxh alkoholu a jeho funkci jako tvůrce uvolnění, dobré nálady a energie na pátečním večírku. Jeho závěr ovšem byl, že to není energie tím alhkoholem vytvořená, ale že je to alkoholem odsátá energie sobotního rána. No, jak říkám, není to přímo odpověď na Vaši otázku, ale jistou souvislost tam vidím.

Datum: 23.07.12 17:22

No nevím teda,sem si právě myslel,že jak se v těle rozkládá alkohol,tak se tvoří nějaká kyselina,která se vylučuje ze slin a to je právě ta pachut v ústech. Proto se ptám...

Od: cockpunk*
Datum: 23.07.12 17:27

Dej si několik stroužků česneku, zajez to cibulí a uvidíš že budeš mít hned v puse chuť jinou*frajer*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.