Není nad výběrové řízení - Bradáčová

Od: Datum: 20.07.12 12:00 odpovědí: 8 změna: 20.07.12 19:40

Tak nám musel vypadnout neschopný manažer Pospíšil. Jo on nám chtěl nasadit veš do kožichu nějakou Bradáčovou. To by jsme se na to podívali.

Jistě jaképak dohady a uděláme výběrové řízení a vybereme nejlepšího z nejlepších (pro nás). Veřejnost se aspoň uklidní, že si tam nikdo nevrazí svého člověka. Prostě vybereme "nejlepšího".

Myslím že ta thajská masáž dokonale zafungovala. Jak jsou hoši tvární.

Nečasi Nečasi už je ČAS. Nevíš na co? Málo posloucháš hlas lidu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.07.12 12:36

Zřejmě poprvé se proviním proti pravidlům,ale musím se vyjádřit trošku od plic.

Celá ta zlodějská sebranka na nás zvysoka sere.Zajímáme je jedině před volbama,to by nám slíbili modré z nebe.

A včera,když jsem viděl,jak se usmívá ten největší ignorant ve vesmíru,když nám sděloval,že tu půlmiliardu na zvýšení jejich platů někde vezme,kde zase ubere,měl jsem chuť ho pleštit přes držku.

Admin promine.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: peha
Datum: 20.07.12 13:00

A s čím potřebujete poradit? Svěřte se.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 20.07.12 13:10

Otázek by byla spousta, jen tak v skrytu duše jsem doufal jak budou vyskakovat voliči vládní koalice. Mám pocit že se mi to u jednoho již povedlo.

Právě ČT 24 probírá jak chtěj bejt mazaní a ve skutečnosti průhledně blbí.

Od: buss
Datum: 20.07.12 13:02

No a co s tím budeš dělat TY? Zvedni prapor odporu a hurá na barikádu. Možná se i někdo přidá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 20.07.12 13:07

Neboj vím co dělat a nepatřím mezi ty snílky až skoro imbecily, co vše podělali volbou VV

Datum: 20.07.12 19:40
avatar

je to těžké. Volby zejména ze strany VV byly podvodem na lidi, kdy několika milionová lživá marketingová kampaň podnikatelů potřebujích se obohatit na úkor státu udělala své a namazala lidem medu kolem huby. Nyní litují (sami mi to potvrdili). Všechny větší strany národ podvedly a teď jej decimují. Osobně mám před prahem zameteno, byť jsem volil, nedošlo ke vstupu strany do spektra, čím se můj hlas nyní nepodílí na současném "zubožování" národa Českého zejména tedy zaměstnanců. Všechno je ve velkém rozvratu, nejen díky veškerému zdražování, zejména díky korupci a rozkrádání. Mj.v Praze je to jedna velká chobotnice politiků (ruka ruku myje, jeden druhému jde na ruku.Bémokracie a podobě. Sicilská mafie by se mohla v Česku hdně učit, jak lze rozkrást všecho a bez násilí). Když jedu po dálnici do Olomouce z Brna, málem ukápne slza nad jejím stavem, D1 to stejný i horší. Stát inkasuje daně a nic nedělá resp. tvrdí že splácí dluhy, které stejně narůstají a schodek rozpočtu státu stagnuje. Holt je třeba se zamyslet nad volbou příští. Současný garnituře zmalovat zadnice holí do barvy praporu KSČM, aby si rok nesedli, nebo naopak jim umožnit sedět dlouho dlouho ale za katrem,mj. i za ty nustálé lži a manipulace s pravdou. Jen můj názor. (P.S. už vídím jak se voliči třepou na příští volbu paní K.P. z VV a chce se mi *blee*). Buď me však optimisté, nečas pomine. :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hankauk*
Datum: 20.07.12 14:09

Jirbare, to máš tak... Lidé už jsou znechucení vším tím svinstvem, které politika přináší. Bohužel, když by měl jít teď člověk volit, tak koho?! Ti, co to se státem mysleli dobře a dělali poslance, už tam dávno nebudou. Ti si totiž ověřili, co je to za masakr a raději odešli. Já třeba nemůžu pochopit, jak vláda může navrhnout rozpčet se schodkem? A ještě tak velkým?! Stát je jako firma a tak se snad musím snažit, aby co nejlépe prospívala. Když budu mít vlastní firmu, tak ji vědomě nezadlužím. To nejsem podnikatel! Pokud budou ve vládě lidi na ministerstvech bez příslušného vzdělání a praxe v oboru, tak kam ten stát dotáhnou?! Ti, co by ev. chtěli stát řídit čestně a podle nejlepšího vědomí a svědomí se bu´d nechali zatáhnout do kolotoče lží a vytáček a stali se z nich pokrytci, a nebo radši z politiky odešli. To si myslím já. Stát by neměly řídit strany a jejich zájmy či zájmy jednotlivců. Ale jak potom vybrat ty správné lidi, aby země prospívala?!

Když se na to podíváš z dávné historie... byl šlechtic a měl majetek. Poddaným "pronajal" půdu, na které hospodařili a odevzdávali daně. Pokud byl šlechtic co k čemu, tak jeho panství vzkvétalo a lidem se dařilo. Když stál za prd, tak to šlo dolů i s jeho majetkem a poddanými. A šlechtic od toho, že zušlechťoval. A co dělají dnešní politici? Zušlech´tování to určitě nebude.*plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.07.12 16:51
avatar

Souhlasím s @hankauk , 20. 07. 2012 ve 14:09. Poslanci navíc nehospodaří s vlastními (firemními) prostředky, nábrž s prostředky svěřenými. Navrhování schvalování rozpočtů se schodkem vnímám jako vlastizradu.

doplněno 20.07.12 21:37:

Oprava: nýbrž

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.