Vzájemná masturbace a HIV

Od: Datum: 25.03.15 17:56 odpovědí: 4 změna: 26.03.15 09:16
Mám takový stydlivý dotaz... Jsem gay a právě jsem byl u svého přítele... Líbali jsme se a nakonec jsme si ho vzájemně vyhonili... Je nějaké riziko přenosu HIV? Testy už máme domluvené...
Díky za odpovědi
doplněno 25.03.15 18:01: Ještě dolním... Nejdříve jsme si ho "honili" sami a pak jsme si ho honili navzájem...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.03.15 19:18

Nepravděpodobné, že byste to takhle přenesli.

PS: Pfuj.

Datum: 25.03.15 19:31

Nakonec ty testy budou 100% tak proč to řešit ted...

Jo, ale mu se třeba hnusí předstva Tebe s ženskou...snad už brzy nevraživost vkládána komoušema do lidí brzy vyprchá alespoň z mlade generace...

Datum: 26.03.15 07:39

Ale no tak! Přece nejste malý a o HIV, jeho přenosu atd si informace umíte najít. Internet dává obrovské možnosti nacházení informací. Navíc, jsou mnohem přesnější, než vědomosti laiků, získané posloucháním řečí a pověstí a smyšlenkami a odhady a dedukcemi. Vaše otázka mi příjde kapku jako herecké vystoupení, než snaha najít řešení. Navíc, špatnou radu můžete zaplatit životem. Bez nadsázky.

Datum: 26.03.15 09:16

Najdete si, jak se prenasi vir HIV. Ve vasep pripade by to teoreticky slo, kdyby se dostal do nejake otevrene rany, ale je to nepravdepodobne

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.