Lyoness proč podvod?

Od: Datum: 18.07.12 09:40 odpovědí: 6 změna: 25.09.12 22:06

Může mi někdo z rádoby odborníků vysvětlit proč podvod. Ti co tady píší o podvodu byli firmou Lyoness podvedeni a okradeni. Kdy, kde a který soud to řeší. Pokud vím tak je to trestný čin. I pomluva a nactiutrhání je trestné. Kdo koho chce nebo bude soudit. Může někdo vysvětlit. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.07.12 10:00

Netvrdil bych, že Lyoness je podvodná firma.

Pravdou je, že k naprostému porozumnění interního systému je zapotřebí "nějaké" času a "nějakých" předpokladů. Bohužel ne všichni členové jsou plně porozumněni. Někteří přicházejí s minimálními znalostmi, za to s velkými a nadějnými představy. Očekávají nemožné, a po následném zjištění, šíří podobné zprávy.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: slunce*
Datum: 19.07.12 08:38

Děkuji plně s váma souhlasím.

Od: buss
Datum: 18.07.12 10:03

Rádovy rada. Najlepší je vlastní zkušenost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.12 19:07
avatar

Oč Vám jde, @slunce ? Chcete-li odpověď, doporučila bych formulaci bez urážky těch, kteří nejsou ochotni se nechat nachytat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: slunce*
Datum: 19.07.12 08:32

Nemám pocit,že někoho urážím a jestli ano prosím ,,to urážlivé slovo označit" opravdu si nejsem vědoma ani jsem to nechtěla,ale z vaší odpovědi je znát ,že chcete vyvolat konflikt. Nechci se hádat ani nikoho urazit to jste na špatné adrese i tak děkuji za váš názor.

Jen jsem chtěla vědět jak je možné v právním státě s lidmi ,kteří jsou svéprávní osočovat jednu nebo druhou stranu za jejich špatná rozhodnutí. Protože si myslím,že dnes už o těchto podvodných firmách víme a se všema bylo zatočeno ,nebo padli atd. Nechci se zastávat Lyoness, ale co jsem si zjistila tak firma není nesolidní ,jen lidé nechápou systém a každý ho prezentuje jak se mu hodí .

A my nejsme malé děti abychom si mysleli ,že nám někdo dá něco zadarmo. Tak to je asi tak vše, nic víc a pokud vás to uráží no tak taky nic.

Od: cafe
Datum: 25.09.12 22:06
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.