Kam zařadit svou otázku

Od: Datum: 18.07.12 21:47 odpovědí: 6 změna: 19.07.12 16:45

Dobrý den, rád bych se zde zeptal, do které kategorie mám zařadit svou otázku, jelikož nevím, kterou vybrat, aby to bylo správně :D Potřeboval bych sundat z ruky festivalový řemínek pro opakované navštěvování areálu, aniž bych jej poškodil, kam tedy s touto otázkou? Díky moc.

Upozornění od sys kapkanadeje 18. 07. 2012 21:50:15
Už je zařazeno ve správné rubrice.
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 18.07.12 21:49

volná diskuze-rady a tipy ;)
doplněno 18.07.12 21:54: o jaký narážek jde?Festivalové naramky jsou na víc dní.Jestli máte jednodenní vstup tak se naramky liší třeba barvou.Dnes zelená,zítra červená,bílá... a vicedeni je černá-ale jak kde.
doplněno 18.07.12 21:54: překlepy.
Od: sniper
Datum: 18.07.12 22:00

Je to přesně tento náramek.

Od: krkovicka*
Datum: 18.07.12 22:09

Bohužel s tím neporadim.Jediné ho odstrihnout a potom podlepit.Oboustrannou páskou.Vždy jsem si nechávala naramky delší.Aby šli strihnout a pak dat dohromady již zkrácené.Tento naramek vidím poprvé.
Datum: 19.07.12 01:39

a vadi vam to na ruce tolik, myslim ze chcete neco obchcat misto rady... po akci odstrihnout, co chcete vic slyset

doplněno 19.07.12 01:42:

akce jsme poradali a takove, jako vy mam fakt rad, presne za vas pak platim tem, kteri vystupovali, ze sveho, aby vy vyzirky jste se pobavili... pardon

Od: sniper
Datum: 19.07.12 16:45

Vida co se o sobě všechno nedozvím, tady se o mně ví i to, co já ani netuším, těší mě, že mě tak výborně znáte ;) Festival skončil už před 4 dny a přesně jak psal tady colombo, rád bych si nechal na památku celý náramek. Pak je tedy řešením odstranit sponu.

Datum: 19.07.12 07:08

Festivalový náramek sundáš tak, že tu kovovou slisovanou sponu chytneš do svěráku a buď ty, něbo někdo druhý bude pilkou na železo pomalu rozřezávat sponu.

Až stěnu spony prořízne, tak ji šroubovákem rozevřeš a náramek máš volný (na památku).

Pokud to chceš zachránit i se sponou, abys ošidil pořadatele festivalu, tak to máš smůlu. Nejde to. A pokud nejseš schopen našetřit si na vstupenku, tak musíš chodit na akce, které jsou pro tebe cenově dostupné.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.