Vyhráli jste ve Chvilce pro tebe?

Od: Datum: 17.07.12 22:44 odpovědí: 9 změna: 22.02.15 16:01

ahoj, chtěl bych se zeptat, zda jste vyhráli někdy něco v soutěži ve chvilce pro tebe...díky za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.07.12 23:24

Co je Chvilka pro tebe?

doplněno 18.07.12 18:56:

Pro @krkovicka : Děkuju, až z odkazu jsem si uvědomila, že jsem o ni před lety také někde "zakopla", ale protože ji nečtu, zapomněla jsem.

Od: krkovicka*
Datum: 18.07.12 04:11
Ne.Nebylo mi přáno.Sousedka vyhrála Lcd tv a já s ctyrletym luštěním nikdy.Matka vyhrála jednou kosmetický balíček z koupele v Překvapení.
Datum: 18.07.12 06:12

Nevím, zda je to opravdu o štěstí, ale mně se ta Chvilka zdá nějak neseriózní. Posílala jsem do ní hodně soutěží, nevyhrála jsem nikdy nic a ani jsem o nikom známém neslyšela, že by vyhrál. V Překvapení je to stejné, už léta a taky nic.

Jednom mi ve Chvilce otiskli retro fotku z chmele, bylo u ní napsáno "Foto za 400 Kč" a nakonec mi poslali asi 280 Kč, to ostatní asi byla nějaká daň, bakšiš, či co, nikdo mi to nevysvětlil. Takže výhrami z časopisů člověk asi jen tak lehce nezbohatne.

Navíc mám takový divný pocit, že v těch časopisech je toho zajímavého čím dál míň, převládají reklamy na cokoliv. Překvapení máme sice předplacené do října, ale myslím si, že s tím potom skončím. Jaga.:(

Od: jimi*
Datum: 18.07.12 06:14

Možná už tak 8let luštime a soutěžime ve "Chvilce pro tebe" a výhra žádná.Ale synová přítelkyně před 2lety vyhrála notebook...je to o náhodě a štěstí.

Od: kiboko
Datum: 18.07.12 08:38

Ještě v dobách, kdy šlo výsledky posílat e-mailem jsem vyhrál v jednom z nich 10 000 Kč (musel jsem poslat účtenky za zboží v této hodnotě a oni mi je proplatili) a ve druhém později radiobudík Thomson.

Datum: 18.07.12 08:44

Chvilku neluštím, ale před pár lety jsem luštila Překvapení, jednou jsem vyhrála 5000 Kč a podruhé parfém Boss. Asi platí - když se štěstí unaví, i na vola sedne!

Od: lolaprasatkova
Datum: 18.07.12 14:32

Babička soutěží už asi 8 let. Vyhrála několikrát kosmetický balíček, předplatné nějakého časopisu. Tuším i nádobí.

Od: benackovakveta
Datum: 22.02.15 16:01

Vážený pane, každý týden pravidelně odesílám odpovědi na každou tajemnku ve Chvilce pro Tebe. Dokonce to zkouším i na korespondenčních lístcích, což přijde na pěkné peníze. Chvilku odebírám snad 10 roků a odesílám pravidelně a nikdy jsem nic nevyhrála. Baví mě to a snad to někdy vyjde. I kdybych něco vyhrála, tak jsem do této záliby nastrkala více peněz, než jaká by byla výhra. Zdravím Benáčková

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.