PŮJČKA 35.000 kč

Od: Datum: 17.07.12 12:57 odpovědí: 8 změna: 17.07.12 17:55

Dobrý den ,

Chci se zeptat jestli někdo nevíte o nějaké půjčce kde dávají i když mám exekuci na platu a jsem v registru .

Jednalo by se asi tak o 35.000kč ,a bez poplatku předem na to jsem už doplatila .Jsem z Liberce děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lolaprasatkova
Datum: 17.07.12 13:33

Proč potřebujete další půjčku? Já to všem tradičně rozmlouvám. Prosím lidi a hodně to rozmlouvám, aby se nedostali lidi do většího neštěstí .

Datum: 17.07.12 14:04

Je to marný, je to marný!

Datum: 17.07.12 14:07

Hele pohanko, víš kolik lidí má problémy. A díky půjčkách se dostanou do mnohem větších problémů. Těmto lidem nelze nic zabavit. Nic nemají, žijí v nájmu.

Datum: 17.07.12 14:38

No právě, tolik se už o tom napsalo, vytlouká se klín klínem, bere se další půjčka na splácení dluhů, začarovaný kruh.

Dobrý pořad je ,,Krotitelé dluhů,,.

Když na to nemám, tak to mít nemusím. A půjčku jsem měla pouze v roce1975, 30 000 Kčs, jak pamětníci tady znají. Od té doby jsem si to břemeno již na krk neuvázala, i když tenkrát to slovo by bylo nadsazené. Měla jsem štěstí, že bylo kde bydlet, dnes je to s bydlením moc těžké. Ale na věci do domácnosti, Vánoce, nebo dovolenou by se lidé zadlužovat neměli.

Datum: 17.07.12 17:53

Hodně lidí si chodí pro peníze na pohřeb. Chtějí kolem 35 tisíc. Bože pohřeb se dá zařídit za 15 tisíc. K tomu , aby jste si na něj vzpomněl nemusíte mít opulentní hostinu za 20 tisíc .

Datum: 17.07.12 14:03

Pokud máte exekuci na plat a jste v registru, trčíte v tom hnoji až po krk.

Pokud v takovéto situaci uvažujete o půjčce další, není Vám rady ani pomoci. Sám se dobrovolně odrovnáte. *bzum* Jaga.

Od: buss®
Datum: 17.07.12 14:12

Prodat co se dá, vydělat si, další půjčka je nekonečná spirála dolů, až do smrti. I auto se dá pořídit na úvěr s exekutorem, ale...

Datum: 17.07.12 17:55

Vall, já vám to půjčím , ale jak mi budete splácet a co můžete zastavit? Na obličej nepůjčuji.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.