Zná ho někdo?

Od: Datum: 17.07.12 08:37 odpovědí: 7 změna: 17.07.12 21:53

Dobrý den, žádám o pomoc s nalezením jedné osoby. Má přítelkyně nedávno zemřela za nevyjasněných okolností, stím že ani policie přesně neví jak k tomu došlo. V jejím telefonu zůstala uložena fotka, kde je vyfocený její nějaký vzdálený příbuzný, který jí zřejmě vyděl naposledy. Já ho vyděl jen jednou před cca 4-my roky. Vypadal takto : věk kolem 50let, výška cca 200cm, váha cca 110kg, šedé krátké vlasy, jméno bohužel nevím. Pokud ho někdo poznal, stačí mi poslat jeho jméno (bydliště-město, kde bych ho mohl najít). Foto zde - http://www.uloz.to/xTiNFkJ/ppp-rar
Dík za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.07.12 09:19

Pozor na zveřejnění fotografie bez souhlasu fotografované osoby...v tomto případě to není možné (jedině pokud tak učiní PČR) a vystavujete se možnému postihu..

Ohodnoceno: 0x

Od: lolaprasatkova
Datum: 17.07.12 09:23

Martine, viděl jste tu fotku? Takhle vypadá asi 200.000 lidí v naší republice .

Datum: 17.07.12 09:26

Aááá...tak to pardon..., v tomto případě může být na fotce i kačer Donald...*smich*

Od: lolaprasatkova
Datum: 17.07.12 09:32

*smich*. To je jako hledat jehlu v kupce sena. Pisateli bych poradila ať hledá místo kde je to nafocená a potom ať začne hledat toho člověka. Spíš řeší problém jak se s tím vypořádat, ale já standartně říkám : nová ženská, sex, práce a zase práce. Tak uklidnit hlavu : sport nebo pro hypnóza. Mozek je prevít. Umí se naprogramovat.

Od: des*
Datum: 17.07.12 09:35

toux si z nás dělá velké dámské přirození,tak mi to ani nepřipadá veselé,smazal bych to.

Datum: 17.07.12 13:59

Dej tu fotku Policii ČR, ta má prostředky, jak ho najít. Pro zajímavost můžeš popsat podezřelé okolnosti, za kterých přítelkyně zemřela. Zdejší Cliftóni by mohli pomoci.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.