Co mám dělat proto abych vyrostl

Od: Datum: 16.07.12 21:24 odpovědí: 10 změna: 17.07.12 09:16

Co mám dělat proto abych vyrostl? Jako abych hodně rostl ( předem děkuji za odpověď )

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.07.12 21:26

Dělej to, co jiné dny...růst prostě neovlivníš;)

Datum: 16.07.12 21:35

Váhu ovlivníte, výšku ne. Co daly sudičky do vínku, to bude.

Máte pocit že jste malý? Najděte si někde v Googlu Carla Pontiho a krásnou vysokou Sophii Loren.

Od: hop®
Datum: 16.07.12 21:39

Kterým směrem chceš růst? Do výšky, nebo být radši širší? ;)

doplněno 16.07.12 21:44:

Teď vidím nadpis, omlouvám se...

Výšku neovlivníš...

Datum: 16.07.12 21:46

Není o co stát, tomu věřte.

Od: jokec
Datum: 16.07.12 21:47

To máš tak. Vysocí chtějí byt mali, a mali chtěji byt vysocí.

Od: askmenow*
Datum: 16.07.12 23:26

Svou výslednou výšku u máš danou geneticky a neovlivníš ji. (K tomu dochází za života jen výjmečně - velmi špatná výživa, úrazy apod. zapříčiní, že člověk své možné výšky nedosáhne...)

Od: kachnicka*
Datum: 16.07.12 23:52

Taky mám problém se svou výškou, ale z opačného hlediska. Je mi 16 a mám přes 176cm.. Mám kvůli tomu hrozné komplexy, protože za rok mám taneční a s podpatky to bude děs! Už tak jsem vyšší, než polovina kluků ve třídě.. :/

Od: askmenow*
Datum: 17.07.12 01:09

To není zas tolik, aby to bylo na komplex Sposta malých dívek by si tvou výšku přála. A dívky přestávají růst dříve, než chlapci, třeba už moc nevyrosteš. Myslím, že klidně můžeš mít boty s tzv. kačenkou - úplně nizounkým podpatkem. Jsou jen o trošku vyšší, než baleríny, ale už hezky vytvarují lýtka a pěkně se hodí na tanec, je to pohodlné.

Datum: 17.07.12 07:21

Poslední dobou mám ten pocit, že většina kluků jsou taková "malá piva" a děvčata naopak rostou a rostou...*smich* Je to však dáno geneticky, nic s tím nenaděláš.

Mně se vždycky líbili vysocí čahouni a dopadlo to tak, že můj manžel je jen o 4 cm vyšší než já. Jsou důležitější aspekty, než výška.

A záleží i na tom, kolik je Ti let, roste se zhruba do 21 let, jistě máš ještě na nějaké ty centimetry čas. *palec* Jaga.

Datum: 17.07.12 09:16

Nijak to neovlivníš , kolik ti je let?

Znám člověka kterej se neuvěřitelně vytáhl v 6 třídě a potom růst přestal a dneska je to mrňous .

Jinak co dělat proto abys vyrostl tak to ti neřeknu protože to nejde.

ale řeknu ti co nedělat , neměl bys kouřit , fetovat , pít alkohol všechno to má vliv na to jak vyrosteš ani bys neměl posilovat víc jak váhou svím tělem to má taky obrovský vliv. :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.