Jsou v Praze prostitutky?

Od: Datum: 06.06.12 20:33 odpovědí: 19 změna: 18.06.12 20:22

Kde se dají najít prostitutky v Praze? Nebo musím až do Dubí do Teplic?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cepagis*
Datum: 06.06.12 20:46

V Praze byly jen dvě a už nejsou. Aktuálně je jedna v Plzni a druhá v Brně. Ale musíš spěchat, zítra budou zase jinde*smich* Vzhledem k povaze otázky, co s nimi chceš dělat? Kolik Ti vůbec je?

Od: martasvojak
Datum: 06.06.12 20:51

Jentak mě to zajímalo, furt se říká, že jsou u silnic a já jsem v životě nikdy žádnou neviděl a to jezdím autem pořád po Praze, tak mě to zajímalo.

Datum: 06.06.12 20:59

Projeď se tak kolem pul sedmý kolem Dolního Dvořiště a prsty ti ne obou rukách nebudou stačit jinak v Praze jsou slavný kabarety , bordely a to hlavně ve Štěpánský a ve Smečkách ...

Datum: 06.06.12 21:09

Jasný, mě šlo pouze o ty pouliční. Bylo mi divné, jakto, že jsem za života žádnou neviděl, která by stála u ulice a už vůbec u E55...

Datum: 06.06.12 21:11

Na E55 občas pár stojí mezi Teplicema a Mostem, potom ještě v Teplicích v Nákladní ul.

Jen by mě zajímalo - to potřebujete pro nějaké výzkumné účely ;), nebo vás protě zajímá, jak taková prostitutka vypadá?

Datum: 06.06.12 21:18

Ano, jak taková vypadá :D

Datum: 06.06.12 22:38

Tak u nás - většinou feťačky nebo cikánky. Některé vypadají velmi špatně, některé vypadají, že jim je dávno přes šedesát...

Datum: 06.06.12 20:59

V Brně stojí vždycky na Antonínské :D.

Datum: 07.06.12 11:45

jj já je výdávám u hasičky na Lidické. :) Některý jsou docela k zakousnutí :D

doplněno 07.06.12 11:47:

A ještě v Brně na Veveří okolo Moulin Rouge.

Od: cepagis*
Datum: 06.06.12 21:11

Aha, tak to se omlouvám. Doba se mění. Vietnamci už také nemají své plátěné stánky v prolukách center měst, ale mají zděné provozovny se vznešenými názvy jako Obchodní dům, Supermarket, Euroshop, Večerka... Takhle nějak se zařídily i ty prostituky...

Datum: 06.06.12 21:26

Ano, ano, doba se mění...dnes pasáci z vietnamu pasou ukrajinský kurvy pro německé zákazníky na českém území za eura a dolary.

Od: krkovicka*
Datum: 07.06.12 14:07

Nejen pasáci z vietmanu ale už i zedníci.Včera zrovna tuhle jsem šla a stavěli dva obvodovou zidku se sloupky.Šikmý a zedníci:D dnes je možná zase uvidím.Říkala jsem si že to musím vyfotit.
Datum: 06.06.12 21:01

V Dubí už ku..y na ulicích dávno nejsou, můžou být jen v klubech. No ale za značkou "Dubí", tam pár "2. jakosti" je.

Od: krkovicka*
Datum: 06.06.12 21:18

No když vam stačí nějakou jen vidět tak třeba dolní část Václaváku:D přes den ale ne.Jednou jsem jí viděla.Perlovka..Pěkně jí partner ostříkl autem:-D
Od: flip
Datum: 06.06.12 21:41

např. Karlovo náměstí, hlavně výjezd z Vodičkovky na Žitnou.. tam to žije.. chodím tam s psiskem, člověk vidí věci..

Datum: 07.06.12 05:38

Poučení nikdy není na škodu, pro Vás i pro to psisko.*smich*

Když jsem jezdila služebně po republice, hodně jsem jich vídala stát okolo Varnsdorfu. Sněhu bylo třeba 20 centimetrů a ony tam postávaly, minisukně či šortky, rozepnuté bundy, modré zimou.

Zážitek. Před několika lety jsme jeli s vnoučaty do Itálie. Na Jihlavu, Znojmo, Hatě. Před Znojmem stála u silnice prostitutka ve výrazném fialovém oblečení. Zaujala 7 letou vnučku a ta povídá. Ta paní tady asi čeká na autobus. Když jsme se za 10 dní vraceli, co čert nechtěl, slečna ve stejném fialovém oblečení stála znovu na tomtéž místě. Vnučka prohodila: Jé, podívejte, ta paní tady ještě pořád čeká na autobus. Chudinka, on jí ještě asi žádný nejel!

A divila se, čemu se s dědou řehtáme. *smich* Jaga.

doplněno 07.06.12 05:40:

A pokud by Vás snad zajímalo jen, jak vypadají, tak věřte že:

1/ některá slušná žena na ulici může klidně vypadat jako prostitutka

2/ některá prostitutka může klidně vypadat jako slušná ženská.

Takže to na první pohled stejně neodhadnete.

Od: narf
Datum: 07.06.12 13:41

Datum: 12.06.12 22:55

Prostitutky v Praze? Zajděte do jakého koliv nočního klubu v centru, je jich tam plno.

Od: katty1111
Datum: 18.06.12 20:22

Jestli někdo shání prostitutku kvůli tomu hlavnímu, tj. kvůli sexu, tak je zbytečné chodit do nočních klubů a všech možných kabaretů, zejména v poslední době hodně mediálně profláknutých. Zbytečně tam budete platit za věci, které vlastně nechcete - leckde vstup, skoro všude konzumaci. Kdo si chce opravdu "jen" zaš.kat, spoustu pěkných, zdravých a čistotných slečen najde na privátech, nejběžnější cena 1500/hod.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.