RWE- dodatek ke smlouvě

Od: Datum: 16.07.12 13:09 odpovědí: 11 změna: 16.12.14 22:10

RWE mě pořád obesílá a nabízí podepsat Dodatek ke smlouvě -nabídka plyn Benefit.

Co si o tom myslíte? Taky jste to dostali?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.07.12 13:15

Teď se vám zdá, že to pro vás je profitující výhodné, ale časem zjistíte, že není! Má rada? Dejte si topení na tuhé paliva. *palec*

Od: sissa
Datum: 16.07.12 13:29

Právě, že za tím tuším boudu a štve mě to , když jsou tací dobrodinci a chtějí lidem polepšit atˇ to rovnou zlevněj a nemusejí

otravovat lidi nějakýma dodatkama a na třičtvrtě stránky malýma písmenkama cinty, cinty poučení, kašlu na to nečtu to a nic nepodepisuju.

Od: mija*
Datum: 16.07.12 17:13

My to máme sjednané na 2 roky a vcelkovém vyučtování za topení se nepatrně sleva ukázala,ale neni to závratné tak 0,70kč na kubiku plynu.

Od: cinematic*
Datum: 16.07.12 17:17

Ve chvíli, kdy mi tahle banda tímhle svým "dodatkem" v podstatě dala nůž na krk, že jestli se jim neupíšu na dva roky, tak musím počítat s dražším plynem, ukončil jsem s nimi smlouvu. Neuvěřitelná arogance a drzost.

doplněno 16.07.12 20:16:

Momentálně jsem u 3E, tak uvidíme, hlavně smlouva na neurčito, teoreticky (a doufám i prakticky) poměrně zásadně nižší cena, standardní výpovědní doba 3 měsíce... mimochodem, jakmile jsem odešel od RWE, hned došlo na uctivé dopisy s nabídkou, že se můžu kdykoliv vrátit a dostanu výhodné podmínky a blablbabla... :)

Datum: 16.07.12 17:32

Vážně, tak to mě taky čeká...? Nemám slov, ale věřím tomu a ke komu jste odešel?

,,Mija,, pozor, tam se musí dát před vypršením těch dvou let,předem písemná výpovědˇ, jinak smlouva trvá dál, oni doufají, že spousta lidí na to zapomene

a pak je budou mít v hrsti, smlouva bude pokračovat, ale asi za jiných podmínek.

Datum: 16.07.12 18:14

Při každém oslovení nějakým dodavatelem si říkám : Každá změna je změna k horšímu.

Pro mne.

Myslíte, že kdyby to neměli spočítané, že se jim to vyplatí, tak budou posílat nějaké nabídky? Vy budete platit nasmlouvanou cenu i po zlevnění plynu na burze. I když je asi možné, že ceny energie nějak razantně dolů nepůjdou.

RWE jsou na trhu jedni z nejdražších a vysvětlují to nějakými nadstandartními službami. Zatím jsem žádnou nevyužila. Dříve nabízeli slevu na nová okna, nebo měření tepelných ztrát, nyní chodí nabídka zboží se slevou /sporáky, nádobí, povlečení, batohy apod./ Co s tím, když už plno věcí mám a další já osobně nevyužiji? Pro mě by bylo lepší zlevnit přímo dodávanou energii. A též pro každého z vás

Minulý rok jsem uvažovala, že přejdu k Pražské plynárenské, tak to už neváhám. V kalkulačkách spotřeb energie vychází přijatelně a nabízí služby /rychlou pomoc,slevy, zdarma/ související s provozem topení.

Datum: 16.07.12 20:22

Ty "slevy" na zboží jsou taky úsměvné, u několika věcí jsem mrknul ze zvědavosti na Heureku pro srovnání a pokaždé bylo i několik o dost levnějších prodejců! Prostě jako s plynem. Holt z něčeho si ty baráky atd. musejí financovat. Jako ČEZ.

Datum: 16.07.12 19:36

Toto je u každého jinak, pro každého je výhodné něco jiného.

Já dávám přednost smlouvě na dobu neurčitou, kterou mohu kdykoliv (uvažuji o výměně bytu) bez jakýchkoliv sankcí ukončit.

Datum: 23.07.12 17:38

Tak tedˇ už jsem přemlouvána dokonce smskou...neměnná cena plynu na 22 měsíců, jak vychytralé ne na 24 měsíců, ale na 22 měsíců...a kdo zapomene dát výpověd´, bude jejich. Jsou to , ale lidumilové, že mne neustále přemlouvají ke slevě...máte to někdo taky tak?

Datum: 24.07.12 00:50

SMSky už mi teď asi posílat nebudou (ačkoliv...), ale když mi přišlo od RWE potvrzení ukončení smlouvy, tak nezapomněli přibalit ještě další dotazník s obálkou, jejíž doručení samozřejmě hradí příjemce, ve kterém se mě znovu snaží vyptat, co by mi jako vyhovovalo nejlépe a jestli si to přeci jen nechci rozmyslet atd... inu, konečně se ledy hýbou a molochům to pomalu dochází... doufejme.

Od: mercedes01
Datum: 16.12.14 22:10

Tou sankci o ktere mluvite se na vas vztahuje pouze v pripade, ze se v dobe zavazku rozhodnete odejit ke konkurenci. Pokud se "upisete" a v dobe trvani zavazku se rozhodnete odstehovat, plynomer zrusit, prepsat nebo umrete zavazek se okamzite rusi a to bez sankci. Nikdo vas nemuze nutit na dane adrese bydlet...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.