Stejné sny

Od: Datum: 15.07.12 13:48 odpovědí: 6 změna: 19.07.12 17:46

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat co to znamená zdají se mi stejné sny.Jsou tam samé sanitky a záchranáři. Jednou šli i do bytu a pokaždé mě odvezli do nemocnice. Přemýšlím co to může znamenat mám se něčeho obávat? nebo je to nějaké znamení poradí mi někdo? děkuji za odpověd Syrovátková


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 15.07.12 14:05

Znamená to je to, že máte v mysli utkvělou nějakou představu, o níž často a usilovně přemýšlíte a ´nemůžete´ přestat ani ve spánku - to je celé.

Zkuste si najít nějaké jiné téma k zamyšlení, přečtěte si knihu, koukněte na film, ono ´to´ přejde...

;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 15.07.12 14:17

Měla jste někdy nějaký poměr s lékařem či záchranářem, či jste se jím toužila stát nebo jste viděla někde nějakou nehodu či něco podobného. Nic to neznamená ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 15.07.12 15:34

Záleží, zda věříte na významy snů, nebo ne. Pokud věříte na snadno vykladatelné významy snů, prostě si vemte nějaký snáž a zkuste to dohledat. Když to zkusíte ve víc, zjistíte, že se významy rozchází a že to asi není úplně věrohodné.

Osobně zastávám názor,, že spíš než nějaké znamení se do vašich snů promítají nějaké vaše myšlenky nebo pocity, klidně potlačené, z nevědomí. ny často nemají žádný význam, někdy varují, ale nikoli před budoucností ale před našimi strachy. Možná jste někdy viděla záchranáře, nějakou scénu s nimi ve filmu, nebo se bála o zdraví jiných a takhle se to projevuje. Opakování se klidně může dostavovat jen proto, že vás ten sen jednou zarazil a začala jste se jím zabývat. Já měla jako dítě opakující se sen skoro rok, tak jednou i víckrát týdně... a neznamenalo to nic. Nic ze snu se nevyplnilo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 15.07.12 18:22
avatar
Nemocnice:bez cizí pomoci neodstraníš trápení.Sanitka:máš pomoc na dosah.Tak to je.Já se sny zabývám,jelikož se mně vyplňují,a to cca na 70%.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.07.12 20:47
avatar

U Vás to může být také autosugesce. Zkuste si vzpomenout, jestli před usnutím nemyslíte na to, jestli se Vám bude sen z zase opakovat. Tím pádem si vybavujete cele předešlé dění a zakódujete si ho do podvědomí. Proto se ve Vašem snu ukazují sanitky, záchranáři a tak dál... Ale děj určitě není ten ten samý, jen Vám to tak připadá. To, že Vás pokaždé odvezou do nemocnice, to by se dalo vysvětlit tak, že se třeba něčeho obáváte. Něčeho, co ani nemusí nutně souviset se zdravím. Je to nějaká starost. Nemocnice ve Vašem podvědomí vyjadřuje vyléčení, zákrok někoho kompetentního, který Vám uleví. Prozpytujte všechno, co Vám dělá starosti. Myslím si, že v této chvíli řešíte něco, s čím si moc nevíte rady a hledáte východisko. Samozřejmě, že se mohu absolutně mýlit, ale trochu jsem se tím zabývala, jenomže tato "věda" je je neprokazatelná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 19.07.12 17:46
avatar

Suzy:Pán Bůh je také neprokazatelný,a všichni věřící věří,že existuje...A co čerti,víly,atpod.?:DAndělé strážní...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.