Správce dluhu

Od: Datum: 13.07.12 18:49 odpovědí: 8 změna: 13.08.12 10:26

Dobrý den Všem, prosím má někdo zkušenost s firmou SPRÁVCE DLUHU s.r.o - pomužou nebo uškodí předem děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.12 22:20
avatar

slunce, myslíte, že se někdo na světě zamyslí nad vaší situací a zdarma vám bude pomáhat? Fakt si to myslíte? Proč by to dělal? Sám potřebuje žít a žít velice, velice dobře. AŤ je to Petr nebo Pavel, pěkně vám to naúčtuje. Tím si buďte jistá! *plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 13.07.12 22:25

Souhlasím. Určitě pomůžou, ale hlavně sobě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.12 08:54
avatar

Z webu "podvodné firmy":

Dobrý den, chci se zeptat zda má někdo zkušenost s firmou Správa dluhů a s Komorou správců dluhů. Zda je to seriozní firma, nerada bych naletěla.
Děkuji
Kategorie: Finančnictví
Počet komentářů: 2
#116.06.2012 20:11
Správce dluhů je v podstatě firma,zabývající se finančnictvím a její služby jsou zcela zdarma.Jsou to obdobné služby,jaké jste mohli vidět v TV-to je pořad krotitelé dluhů.Ideální jsou OVB.nebo Partners.Budeli od Vás někdo požadovat jakoukoliv finanční částku,odstupte okamžitě od smlouvy.S pozdravem Vojtěch Čermák,finanční poradce.
#228.06.2012 13:15
Rychle od nich pryč! Zaplatíte od 8-15 tis. Pak se jim zároveň s tímto poplatkem upíšete, že z každé platby budou mít cca 15%. Pokud od smlouvy odstoupíte dají Vám pokutu 10.000,- . A co za to, že jim dáte výše uvedené částky a dluh se vám celkově navýší o 15%? jeden ušmudlaný doporučený dopis věřitelům s informací jak jste zadlužená a že můžete platit jen určitou částku a že je to určitě lepší než-li insolvence. Toť vše. Abych byla spravedlivá, někdy pošlou i dopisy 2. Mezitím vy jim posíláte peníze, oni je rozesílají věřitelům po částce, která je napsaná v dopisu, sami si nechají těch 15% a jsou v pohodě. A věřitelé? Samozřejmě že na takové jednostranné úpravy nepřistoupí a celou věc zažalují a pošlou k exekutorovi. Konečné zadlužení je o mnoho vyšší než-li jste vůbec začali se správci dluhů spolupracovat. Netvrdím, že tak fungují všechny firmy , ale správce sluhů alfa, beta, delta a správce dluhů s.r.o a Asteria ano.
Viz http://podvodnefirmy.cz/spravci-dluhu-2/#comments-title
Ohodnoceno: 0x
 
Od: slunce73*
Datum: 14.07.12 13:08

takže podle všeho co tady čtu jsem zase naletěla :( děkuji Vám všem za odpovědi :) ted zustává otazka co dál? :(

Datum: 14.07.12 22:07
avatar

Jestli už jste podepsala smlouvu, okamžitě ji vypovězte.

A bez prodlení se obraťte na své věřitele (Správce dluhů jim buď posílá ponížené splátky nebo vůbec nic), protože Vám po druhé neuhrazené splátce na Vás mohou poslat exekutora/y.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: slunce73*
Datum: 14.07.12 23:48

dobrý večer ivzez, prosím poradte jak spravne vypovedet smlouvu aby po mě nechteli peníze za službu děkuji a neznáte nějakou firmu která pomuže? Zkoušela jsem napsat na Ušetřeno.cz - je to to samé? předem děkuji

Od: mgrjaroslavklima
Datum: 13.08.12 10:26

Dobrý den,

pozor na tuto společnost. Oni za Vás ty dluhy nezaplatí. To že budete platit nižší splátku jim, kterou Vám vypočítal jejich kouzelný počítač, ještě neznamená, že s tím budou souhlasit věřitelé. Jediné co pro Vás Správce dluhů udělá bude to, že pošle všem věřitelům dopis s nabídkou nižší splátky (té kterou Vám vypočítal). Věřitelé jim napíšou, že je nižší splátky nezajímají a tím to končí. Pokud budete platit dále nižší splátky přes Správce dluhů, věřitelé zahájí běžný vymáhací proces, který (pokud se nebudete o nic starat) skončí během cca jednoho roku exekucí a několikanásobným navýšením Vaší dlužné částky! Jediným opravdovým řešením předluženosti je zahájení insolvenčního řízení (lidově vyhlášení osobního bankrotu).
Ještě jedna rada na závěr: Ten kdo Vám bude chtít opravdu pomoci, nebude inkasovat peníze předem. Důkladně si přečtěte mandátní smlouvu se Správci dluhů.
PS: Krizovému finančnímu poradenství se věnuji a v případě zájmu Vám rád poradím a nebude Vás to stát ani korunu Můžete mi napsat na rychlainsolvence@seznam.cz
Přeji hezký den

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.