Kostým na téma nezodpovědnost

Od: Datum: 12.07.12 19:46 odpovědí: 6 změna: 15.07.12 21:50

Ahoj lidičky,mám takový dotaz,jedu na tábor a mám mít kostým,ovšem nemám to zrovna lehké mám představovat "nezodpovědnost" víte jediné co mě napadlo je, připevnit na oblečení obrázky které s touhle tématikou souvisí, ale nemyslím si že je to zrovna ideální nápad,proto se obracím na vás,budu moc ráda za každý návrh:) předem děkuju za odpovědi.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.07.12 20:06

Ahoj Ajku. Teda v prvé řadě je nezodpovědné od organizátora zadat zrovna toto téma na kostým. To si mohl dát víc práce a vymyslet uskutečnitelné. Já bych se ho zeptala, jak by to vyřešil obyčejným kostýmem on sám. Já bych si přilepila na záda jeho vlastní fotku, a napsala pod to "nezodpovědnost". Pak bych rozvinula debatu a ptala se všech zúčastěných, jak by tuto vlastnost vyjádřili pouhým převlekem. Byla by to prča, nikdo by neměl odpověď, ani ten chytrák ne. Nebo můžete jít oblečený naprosto normálně, na záda napsat, "Pozor, jsem nezodpovědný", a pak se tak také chovat. Třeba pokácet kotlík s gulášem a takové vylomeniny...

No, nevím, ale asi budou mít úspěch ty obrázky, o kterých píšete. Ačkoli ani to lehké nebude. Ale ono bude také hodně záležet na osazenstvu tábora. Já bych si z toho hlavu nedělala. Zadaný úkol je blbost, jinak, než blbě se na něj reagovat nedá. Tak si krásně užijte. Asi to jsou Vaše prázdniny...

Od: ajk*
Datum: 12.07.12 20:15

Ahoj,tak s tebou se opravdu názorově shodnu:) myslím že je to blbost a taky jsem si říkala že bych se spíš mohla obléct normálně a "nezodpovědně" se zkrátka jenom chovat,delat nejake vylomeniny,jinak vazne nevim:)) myslim ze prijit s flaskou a cigaretou v ruce mezi deti by byla dokonala nezodpovednost,ovsem zalezi jak by to pojali ostatni co se tyče morálky..děkuji za rekaci:)

Od: ron*
Datum: 12.07.12 20:14

Souhlasím s předchozí rádkyní. Takový kostým je těžké vymyslet, spíše nemožné. Asi bych se také oblékla normálně a nezodpovědně bych se chovala. Možná bych si dala na záda batoh s otevřenou kapsou, z které by mi nezodpovědně čouhala peněženka. Měla bych plné kapsy papírků, které by mi nezodpovědně vypadávaly všude kolem.

Mezi ty obrázky, jak říkáte, bych možná přidala nějakého nezodpovědného politika. Snad se njaký takový najde;).

Od: ajk*
Datum: 12.07.12 20:17

super napad s batohem i tema papirkama;) politika me taky napadla,myslim ze tech je tam do aleluja:))

Od: jokr
Datum: 14.07.12 06:55

Mladá dámo! Za mých (mladších) let, jsme chodili upravení, čistí, učesaní a to i když náš vlas byl u některých trochu delší... Když vidím, slyším ale i bohužel i cítím dnešní mládež, myslím, že odít se do neodpovědnosti je velmi snadné, Buďte upravená neupravená, učesaná neučesaná, nalíčená nenalíčená... aby byl patrný kontrast. Ale asi vás ukamenují, protože budete parodovat ostatní...

Datum: 15.07.12 21:50

Hm, tak jsem se nad Tvou odpovědí zamyslela. Ale být učesaná-neučesaná, nalíčená-nenalíčená, ať se snažím, jak se snažím, nedovedu to vymyslet. Leda namalovat jedno oko, učesat - neučesat nejde... Zkoušela jsem to. Ale Tvoje rada mi připoměla pohádku o Chytré horákyni. Jenomže tam nešlo o nezodpovědnost. Kralevic hledal moudrou nevěstu a požadoval, aby se do zámku dostavila ani nahá a ani oblečená, a ani na voze a ani pěšky... Dívka se oděla do rybářské sítě a sedla na osla, ze kterého došlapovala na zem... Jenomže to je o něčem jiném...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.