Jsou brigády od 14 let?

Od: Datum: 11.07.12 18:09 odpovědí: 4 změna: 11.07.12 19:03

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat, jestli neznáte nějakou brigádu od 14 let v okolí Štětí a nebo Roudnice?
Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hahanaj*
Datum: 11.07.12 18:11

brigády jsou až od dovršení 15 let a nyní by stejně bylo už pozdě - tu si musíš shánět už na začátku roku

Datum: 11.07.12 18:13

Oficiálně jsou až od 15, ale dost mladších si přivydělává u známých rodičů, kamarádů apod. Já potkala občas nějakou čtrnáctku coby umývačku oken na benzince. Ale Hahanaj má pravdu, teď už je na brigády pozdě... poptej se rodičů, jestli by pro tebe neměl nějakou brigádu jejich známý.

Od: metallica*
Datum: 11.07.12 18:21

pochvala...ne všichni v Tvém věku se zaobírají brigádou...neznám tyto města ale napadlo mě třeba pole...já si tak vydělávala když mi bylo 12 a vzpomínám, že to byla moje nejlepší brigáda...okopávala jsem zelí...zkus se poptat v zemědělství jestli tam nějaké máte

Od: ron*
Datum: 11.07.12 19:03

Přesně tak. Už od 13 jsem chodila napole na slámu a vybírat brambory. Nějaká korunka z toho vždy byla.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.