Byli Američani na Měsíci?

Od: Datum: 01.01.13 05:37 odpovědí: 38 změna: 24.02.13 18:56

Dobrý den, zajímal mě by Vás názor na to, zda si myslíte, jestli je pravda to, že Američani byli na Měsíci nebo jestli Američani nebyli na Měsíci, děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: luke237
Datum: 01.01.13 05:50
Tady to mas (anglicky) i s vedeckym vysvetlenim nekterych tvrzeni lidi, kteri tvrdi, ze Americani na Mesici nebyli: Moon Landings Were NOT Faked!
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nilamong
Datum: 01.01.13 05:59

ok, mě ale zajímá Tvůj názor

Od: tomasgulas
Datum: 01.01.13 07:46

Samozřejmě že byli.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.13 08:04
avatar
Ano.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.13 08:31
avatar

Nevěřím tomu, že by tam nebyli. Stejně tak nevěřím té konspirační teorii o září 2001, že si Američani "dvojčata" zničili sami...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pacourek*
Datum: 01.01.13 09:31

nic neukazuje že ne

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.13 10:32
avatar

mam to 60% na 40%.

Kdysi sem moc neveril, rikal sem si ze vsechny ty cesty na mesic byly jen kvui tomu, aby amerika ukazala ze to dokaze narozdil od sovetu. Chybejici hvezdy, vlajka ktera vlaje, prach, a fotky ktere jsou opravovane, stiny ktere nesouhlasi... 60% si myslim ze ano, ale tech 40 porad je... ikdyz mi to bylo vysvetleno jak to vsechno bylo.

doplněno 01.01.13 10:43:

Kazdopadne pravdu se nedozvime. Mozna ani se nedozvime proc se na mesic neleta, proc rusove nikdy nevypravili raketu na mesic. Proc? )

Kde jsou stopy po pozdejsi mesicni vyprave? Sonda ktera byla miste pristani americanu nenasla zadne stopy.A tak byli tam vicekrat, nebo jenom jednou, nebo vubec?

A teorie o mimozemskych plavidlech na mesicich a nasledny zakaz letat na mesic z tohoto duvodu necham pro ostatni konspiracni nazory.

A zari 2011, to bych tu moc neresil. Je spousta teorii a vedeckych vyzkumu (a velmi logicke) ze letadlo takovou spoust neudela. Co to ale udelalo nechci tvrdit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 01.01.13 11:06

Vlajka která vlaje? Vždyť je vystužená tyčí, proč se tam nedostali sověti? Protože nikdy nepostvavili tak silnou nosnou raketu, přestože to měli v plánu. Tak tam dopravili alespoň Lunochod. To že tam amíci byli, tomu věřím i když to bylo silně na hranici tehdejších technických možností a tomu, že si shodili dvojčata, tomu taky věřím, vždyť ty budovy se zřítili jak při vzorovém řízeném odstřelu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.13 11:41
avatar

Kolik odstřelů jsi realizoval?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: daniell*
Datum: 01.01.13 11:04

Ono ano já věřím že tam byly a je to pravda byli tam ale pouze jednou protože když přistály oběvily něco co bylo mimo to co chtěli a proto žádné další cesty na měsíc již neabsolgovali. Americké tajné společnosti mají celé sklady spisů které se o tomto zabívají byli vyslechnuti astronauti a musely ze zavázat k mlčení . Udájně když modul dosednul na povrch měsíce vyděla posádka za krajem kráteru obrovský raketoplán který nemohl být zemského původu nastalo rušení mezi modulem a raketou v rušení měl být slyšet nějaký vzkaz pro lidstvo , astronauti vyrazily na malou procházku něco vyfotily mezi fotkama bylo samozřejmě i udajné mimozemské plavidlo a odletěli , ovšem toto se nesmělo dostat mezi lidi vzbudilo by to obrovské konspirace a možná i paniku . Samotný Neil Amstrong popsal situaci po přistání , "přistály jsme a uviděli zvláštní objetkt v kráteru vycházelo tam obrovské světlo a bylo tam obrovské plavidlo" , vzhledem k okolnostem NASA nemohla ututlat celý tento program Apollo tak ututla setkání a raději přistání nafingovala a šikovně sestříhala realné přistání a část z falešného ve studiu vytvořeného záběru. Američané na měsici byli ale byl to pro ně větší krok než vůbec unesly a proto se s tohoto věc kterou amerika řeší v tajnosti dodnes . Tuhle můžete říct konspirační teorii která je jedna z nepravděpodobnějších protože je velice dobře podložené a prověřená zkoumal u nás v ČR i jistý pan DR. Jaroslav Sedláček s tímto pánem jsem se setkal celý život této věci zasvětil věděl o tom opravdu hodně , opravdu toto zkoumal jak se dalo měl i jisté problemy s vládou za své názory,. Dnes je bohužel tento muž po svých téměř 30 letech svého výzkumu mrtvý.

doplněno 01.01.13 12:13:

Já věřím tomuto a každý kdo se s tímto člověkem setkal v to věří také jeho argumenty a podklady jeho práce byli neuvěřitelně uvěřitelné. Nic méně nikdo nemůže dokázat jak to skutečně bylo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.13 11:16

Určitě tam byli, ale žádnou kosmickou loď tam neviděli, to by se v USA nedalo ututlat. Logické vysvětlení, proč už se dále na Měsíc nelétalo je, že ten výlet stál spoustu prachů a nic nového by stejně další výlet nepřinesl. V brzké budoucnosti se bude budovat na Měsíci stálá základna, odkud se může startovat bez větších problémů k dalším cílům díle ve vesmíru. Ten, kdo věří, že si Amíci sami odstřelili budovy WTC je slabomyslný a lehce ovlivnitelný jedinec (slušně řečeno) :))

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 01.01.13 11:27

Nemýslím, že bych patřil mezi lehce ovlinitelné jedince, ale to jak se ty budovy vzorně sesunuly k zemi mi prostě vrtá hlavou :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.13 16:02

Jakým způsobem se budovy sesuly? Na videu je jasně vidět, jak letadlo zalétne do konstrukce mrakodrapu a uvízne tam. Protože nádrže byly plné paliva, tak dojde k jeho masivnímu úniku do prostoru mrakodrapu a k jeho následnému zahoření. Vznikne tak žár o teplotě nad 1000 st.C, při kterém začne ocelová konstrukce mrakodrapu V URČITÉM VÝŠKOVÉM ÚSEKU měknout a ztratí pevnost. Část mrakodrapu nad požářištěm je neporušená a tíží na změklou konstrukci až dojde k RÁZOVITÉMU pádu. Tento ráz pak nemůže vydržet ani další patro pod požářištěm a mrakodrap se začne skládat jako tahací harmonika daná na výšku. A čím více pater je složeno, tím větší ráz dopadá na další patro. Na videu je krásně vidět, že mechanizmus zřícení byl u obou budov dvojčat naprosto totožný! S takovýmto požárem konstruktéři mrakodrapu vůbec neuvažovali.

Lokální požár, při kterém by hořely pouze materiály z konstrukce mrakodrapu a popř. i zařizovací předměty by instalované protipožární zařízení asi zvládlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: elektronik10
Datum: 29.01.13 12:03

Jak pěkně pravidelně se ty budovy sypaly. Ani nejlepší střelmistr by to nedokázal lépe. A ten hustý kouř, skoro žádné plameny, chyběl kyslík, že? A kde se tedy vzala ta teplota? A kde tedy byly ty rozžhavené konstrukce? Ocel když měkne, tak nezměkne naráz ale postupně. Čili by nejdříve muselo dojít k nějakým deformacím, ne? O tom něco vědí kováři, že? A ten 50-ti patrový mrakodrap, který nebyl vůbec letadly zasažen a jen minimálně poškozen, tak ten asi spadl strachem, protože spadly i jeho větší bráškové, že? A pokud bych byl terorista, tak si vyberu dobu, kdy dvokčata budou plná lídí, a ne když jsou téměř prázdná, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.01.13 12:22

umíte si představit jaký by to musel být fair aby se tam začla tavit železná konstrukce? já myslím že ne.. to co je vidět navideu spíš vypadá jak kdyby tam hořely pneumatiky a to rozhodně neroztaví konstrukci.. já nevím jestli třeba umíte pracovat s autogenem.. ono to facha i na bázi benzínu... a aby jste vůbec natavili kov tak musíte nastavit idealni poměr s kyslíkem... a le jinak se zbytkem co jste napsal bych souhlasil.. jak jeblo jedno patro tak už se to sypalo jak nic...

doplněno 29.01.13 12:25:

a pokud vím tak kerosín není nějak extra hořlavý... má blízko k naftě a pokud jste to zkoušeli tak je problém ji vůbec zapálit... proto se taky někteří sebevrazi kteří se slili naftou pak hodně divili...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.01.13 13:10
avatar

Tavit se nic nemusí - ocel ztrácí 80% své pevnosti už při červeném žáru, to ti potvrdí každý vesnický kovář (i když dnes je mnohem méně vesnických kovářů než internetových rozumbradů).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 24.02.13 17:37

Jethro: Opravdu jsi přesvědčen o oficiální verzi? Vysvětli mi tedy:

1. Jak je možné, že těch 80 spodních, zdravých a studených pater ocelové konstrukce, se propadlo takto samo do sebe, aniž by se vychýlilo do strany? To odporuje všem poučkám o statice.

2. Jak je možné, že doba pádu hořeních 40 pater, která musela drtit a překonávat odpor spodních zdravých a studených 80 pater, se rovná době volného pádu předmětu z té výšky?

To jsou dva základní nevysvětlené argumenty, hovořící pro to, že těm mrakodrapům někdo pomohl. Někdo jim musel pomoci ve spodních nezasažených patrech. Ono těch důkazů je víc, ale tyto dva jsou podpořené jeden fyzikou, druhý statikou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.13 11:55
avatar

Nemyslim si ze nejsou penize. Na zbrojeni ano,na vyzkum ne?

O teorii neceho velkeho na mesici jsem slysel taky,neverim tomu. Ikdyz. Dneska existuji takove satelity, ktere priblizi z vesmiru postavu tak, ze jde rozeznat.Proc takove zabery nejsou z mesice a proc nikdy nikdo nevidel pozdejsi zabery po pozustatcich pristani na mesici? A to tam zarizeni zustala.

Co se tyce 11. zari, nemyslim si ze amerika byla ztratna, prave naopak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.13 11:40
avatar

Životaschopnost nejrůznějších konspiračních teorií je obdivuhodná, stejně jako rozsah lidské hlouposti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.13 11:41
avatar

Kdo chce věřit, že tam nebyli, tak toho nepřesvědčí žádné argumenty a bude šířit svoji pravdu, byť je sebevíc přitažená za vlasy.

V té době soupeřili o měsíc dvě supervelmoci a jakýkoliv neúspěch ta druhá s velkou radostí oznámila. Tudíž, kdyby američani na měsíci nebyli, tak jako první by jsme to věděli z Moskvy.

Takže tajuplné konspirace začínají 7.12.1941, pokračují 1.7.1947, samozřejmě nesmíme vynechat pátek 22.11.1963, pak všech šest letů na měsíc a nakonec i 11.9.2001. Zajisté jsem na fůru událostí zapoměl a to i na druhé straně železné opony. Ale se všemi bych si jen zbytečně třepil hubu, kdo chce věřit mimozemšťanům a podobným věcem, tem jim prostě věří.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.13 11:56
avatar

Teorie sem teorie tam.

A stejne verime jedne z teorii, ale te kterou nam daji media a americka vlada. Ale je to ta spravna?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 01.01.13 12:29

Já myslím, že existuje jeden skorodůkaz o tom, že Američani skutečně byli na měsíci. Když si uvědomíte v jaké době na měsíci byli. Jak ostře se tehdy východ a západ navzájem hlídali, jak na sobě hledali tehdejší SSSR a USA navzájem chyby. Myslím, že kdyby to přistání bylo fingované, Rusové by na to přišli a patřičně by ho propagandisticky použili. Czhledem k tomu, že to přistání tehdy potvrdili i Rusové, věřím tomu že k němu skutečně došlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.13 12:35
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nilamnog
Datum: 01.01.13 12:42

Zajímavé, vidíte to? Všichni napsali, věřím. Nikdo nenapsal. Vím. Jenom tedy sám za sebe dodám, že skupina Rammstein jisto jistě, alespoň v té době, co natočila svůj klip zdůrazňuji, nevěřili, že Američani byli na měsíci. Já tomu samozřejmě také nevěřím, ale, chci zdrůraznit, že debaty, diskuze, hádky o tom, kdo čemu věří, z toho už jsem vyrostl. Směju se těm, kteří jenom věří. A proč se tomu směju? Protože se tomu nyní už můžu smát . Dneska již ano, dnes se tomu již můžu smát, ale zřejmě bych se nikomu z těch, co jenom věří nesmál osobně do obličeje, na této planetě, českým jazykem asi ne. Hezký nový rok, mimochodem, mnoho lidí věřilo, že rok 2013 nebude, a že se toho nikdo na této planetě nedožije, protože tuto planetu, tudíž ani lidé a ani zvířata na ní nebudou. Směšné, viďte .

Datum: 01.01.13 13:09
avatar

To není tak docela fér, na začátku prohlásit :"zajímal mě by Vás názor", následně to ještěpodtrhnout, a na závěr prohlásit " Směju se těm, kteří jenom věří." Co ty na to?

Taky ti věřím, že tomu nevěříš (a nesmeji se tomu, ale není mi jasné, co je na tom samozřejmého. No ale to je subjektivná vyjádření, pokud tím myslíš, že je to samozřejmé pro tebe, nemohu nic namítat.

A abych se netvářil alibisticky, přiznám barvu: já se kloním k tomu, že tam byli, ale, samozřejmě, nebyl jsem u toho.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 01.01.13 20:35

Pokud to bereš takto, tak já VÍM že tam byli. NE proto, že věřím, ale proto že vím minimálně o jednom důvodu-argumentu který podepírá mé tvrzení(viz výše). Já svůj argument přednesl. A ty jsi mi ho nevyvrátil. Máš nějaký jiný skutečný protiargument? Jsi schopen můj argument vyvrátit jiným argumentem? Pokud ne, jsi jen obětí víry v tvrzení někoho jiného?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.13 13:14
avatar

Američani na Měsíci samozřejmě byli. Málokdo si uvědomuje, že by je stálo mnohem víc času, peněz a úsilí fingování letu na Měsíc než samotný let. A zbytky Apolla 11 samozřejmě lze pozorovat dodnes.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nilamong
Datum: 01.01.13 13:50

Na ten údajný Měsíc mohou dnes již dopravit pomocí strojů cokoli, zrcadla, zbytky čehokoli, třeba apola 11 nebo xyz. http://astrollogie.net/uvahy/mesic.html Dokonce mohou existovat i úplně jiné teorie nebo podvody, o kterých se nikomu ani nezdá nebo nemůže zdát. Mějte se hezky. Hezký nový rok a dny po roce 2012. Ještě k tomu, vzpomínám si, jak sem v TV viděl, jak jeden pan kouzelník říkal naprosto věrohodně uprostřed kouzla, toto není TV trik, zdůrazňuji, toto není TV trik. Pak to tam bylo ještě napsáno anglicky a přeloženo do češtiny. Na konci svého kouzla nechal zmizet sochu svobody, samozřejmě s živám obecenstvem. A úplně na konci toho TV vysílání bylo, jak pan kouzelník říká, víte, součástí iluze jsou i TV triky . Samozřejmě to byl TV trik a bylo i ukázáno, jak bylo natočeno jinou TV kamerou, že to TV trik byl, já sem to v té TV viděl také, tedy to co bylo natočeno i tou další TV kamerou a také to, jak bylo pár lidí z toho obecenstva s panem kouzelníkem domluveno . Koprfíld to nebyl

Datum: 01.01.13 16:26
avatar

Udivuje mě, že lidi věří různým nesmyslům a hoaxům (21/12, různé spammy...), ale očividně jasným věcem (Měsíc) zase nedůvěřují... No jo, s tím se asi nedá nic dělat...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.13 13:51
avatar

Zbytky Apolla 11? Jak vime? Porad to neni dukaz o lidske pritomnosti na mesici.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miro®
Datum: 01.01.13 14:20

Já se pozastavuji nad tím, že npř. událost 11.9.2011 byla odůvodněním pro zásah proti hnutí Al -Kaida a to hlavně s cílem zajištění si strategických pozic v lokalitách s hojným přírodním bohatství.

Chceme-li psa bíti - musíme si hůl najíti. Nakonec v historii je dostatek příkladů, že se hůl našla, aby mohl být rozpoután konflikt.

Např. důvody napadení Polska Hitlerem . Neexistující chemické zbraně v Iráku. I v současnosti se hledá hůl proti tzv. nepohodlným, třeba formou obviňování z vývoje zakázaných zbraní a vytváření potřebného veřejného mínění pro eventuální zásah. Z těchto důvodů mám jisté pochybnosti. miro

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.13 14:45
avatar

Je víc než jasné kdo na měsíci byla kdo ne...

Ať by to nafingoval kdokoli druhá strana by ho veřejně sežrala...

Navíc v oné době nebylo moc drahé tohle z domu pozorovat, povést to již bylo nákladnější...


doplněno 29.01.13 19:41:

Stačil lunochod? :D ..myslím že spousty mrtvých techniků i těch co měli přistát na měsíci před USA zrovna rotují v hrobě...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.01.13 14:23
avatar

Zda tam byli či ne je jedno a proč se tam nelétá? přínos by asi nebyl úměrný nákladům!Tenkrát ukázali (relativně) sovětům že jsou lepší,sověti díky lunochodu zjistili,že není důvod tam letět osobně,že stačil lunochod! Toliko můj názor.

Příjemné odpoledne!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.02.13 16:36
avatar

Sice už tu nikdo neodpovídá, ale narazila jsem na zajímavé video. Nevysvětluje, proč Amíci na měsíci byli, ale vysvětluje, jak to tehdy bylo s technologií (že bylo levnější a jednodušší tam letět než to zfalšovat)

http://www.videacesky.cz/navo…pristani-na-mesici-zfalsovane

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 24.02.13 17:14
avatar

A jak to souvisí s Měsícem? *ee*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 24.02.13 17:32

Nejsem zastáncem toho že by američané nebyli na měsíci, ale ty argumenty proč by to v roce 1969 nešlo sfalšovat jsou poněkud úsměvné ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.02.13 18:56

Já si myslím, že kdyby to byl podvod, tak to rusáci rozhlásej jako imperialistické lži a podvody. A protože nic takového neudělali, tak tam ti Amíci nejspíš byli.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.