Proč pokračují levné recepty na Nově

Od: Datum: 22.03.15 13:31 odpovědí: 20 změna: 24.03.15 13:49
avatar

- blbá otázka - ale - může mi někdo vysvětlit, proč NOVA pokračuje ve vysílání levných receptů, když byl Hruška za tyto "blafy" národem kritizován, až "nenáviděn"?

I když nevařím standardně, na jeho pořad jsem se docela ráda dívala, současný "upgrade" se mi zatím moc nelíbí. Připomíná mi to trochu i případ Babicy, na kterého se taky hezky koukalo (a dalo se podle něj i vařit).


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 22.03.15 13:57
Podle me byl kritizovan lidma co maji soudnost a nepozrou kazdy blaf. Narodem je milovan, jeho knizka bestseller. A protoze vetsina divaku novy ho miluje, nova pokracuje dal ve vareni odpadku.
No a babica bez komentare...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 22.03.15 14:02
avatar

Protože ho nemá ráda jen menší část národa, ta větší se dívá na novácké zprávy a tudíž i na to vaření.

A proč z toho nevytřískat víc, když je i bez Hrušky Levně a chutně zavedená, teď už i registrovaná značka, že?

Za chvíli vydáme další kuchařku a penízky se zas posypou :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 22.03.15 23:19

Pokusím se. To je prostě hrozně těžký, každý z nás se na všechny pořady dívá pohledem svých zkušeností a znalostí. Není žádný narod, ale jen jednotliví lidé (národ zase možná jednou budem, až se budeme muset spojit společně proti něčemu většímu). A to neni Láďa Hruška. Že skončil je poměrně zajímavé - finanční požadavky? - snaha zastavit jeho popularitu? - už splnil funkci užitečného blbce? Nebo jen plánovaná přestávka k jeho triumfálnímu návratu? To nevíme. Trochu mám pocit, že se to vymezilo takto: Pohlreich, Sapík, Vaněk, Paulus a další nás poučují a my laici se nedáme, tak sledujeme Babicu, Hrušku a pod. A zase my odborníci v úvozovkách obdivujeme ty odborníky a pohrdáme těmi amatéry. Ve skutečnosti je to daleko složitější a nejlepší je všechno si na vlastní kůži vyzkoušet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.03.15 00:03
avatar

Tento jev vysvětlit nedokážu. Novu a podobné paskvily nesleduji, tudíž mi ani žily netrha, jaké blbiny tam vysílají. A verite, ze je mi tak fajn?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.03.15 07:15
avatar

Marcelko, nejíme kaviár a humry, mě je rozhodně bližší Babica než sprostý Polraich ten má sice krásně naservírované na talíři ale z takové pidi porce bych se nenajedla a stála by mě majlant. Podle Hrušky jsem něco i vařila, peču chleba a loupáky, dělám "lučinu" a je to to dobré. Jelikož tv moc nesleduji, nezjistila jsem, že Nova nějaké další vaření vysílá, pouze jsem včera náhodně viděla vařit nějakou učitelku a žáky ZŠ-blaf to byl otřesný, neumím si představit, že toto by někdo vařil a jedl (veka namazaná marmeládou, obalená v trojobalu, usmažená na spoustě tuku a vyválená v mletém cukru) odporné už jen na pohled a cítím jak je to hnusně nasáklé tukem a sladké.

doplněno 23.03.15 21:25:

Ta zdravá a hlavně syrová strava by mě moc zajímala, co to je? Co mimo zeleniny se dá ještě jíst syrové? Manželovi vrstevníci umírají docela houfně a on se začal bát a chtěl by začít žít a jíst zdravě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.03.15 21:13
avatar

-Liduško - to jsem právě měla na mysli - myslela jsem si, že Hrušku lidi nenávidí kvůli "blafům" - ale co teď Nova předvádí místo jeho pořadu jsou docela "superblafy" ! Vůbec by mne nenapadlo, že tento pořad bude pokračovat, když je národem tolik kritizován.

Na Hrušku jsem se dívala, protože se mi líbil jeho osobitej projev, stejně, jako se mi líbil Babica - a trvám na tom, že se podle nich dá i vařit - zatímco na Pohreicha - aby si člověk vzal dovolenou, navíc na něj není ani moc příjemnej pohled - pořád se jenom vytahuje ! Jinak - na pořady o vaření moc nekoukám - u nás se nevaří, ale jí tzv. "zdravá strava" (tj. hlavně syrová). Tak zdravím.

doplněno 23.03.15 22:22:

- tu zdravou stravu vyznává vlastně můj partner a pokud vím - mixuje si různá naklíčená semena (hrách, čočka, lněné semínko, obilí..) + zeleninu (hlavně mrkev, jablka, cibuli, salát, kedluben, hlávkové zelí, květák, ředkvičky, petržel, celer .. ). Denně pije mléko a pije syrová vejce (myslím 2 denně). Taky se krmí ovesnými vločkami. Občas sýry nebo i vařené libové maso. V létě si mixuje kopřivy i pampelišky. Taky pořád cvičí ...

Musím přiznat, že já na to nemám, dělám si takové eintopfy, jejichž hlavní složkou jsou vařené brambory.

Od: mp*
Datum: 23.03.15 21:34

Musím Vás uklidnit, dnes ráno se mě svěřil můj příbuzný se zkušeností s návštěvy CAFE Imperial. Strašný! Za 350 kč si dal slavná líčka - kaše studená, ale hlavně obsluha hrozná, postě marketink je marketink. A obsluha prý strašná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 23.03.15 21:41

Hmm to se mi nezdá. Já tam byl před rokem s manželkou a vše naprosto super bez jediné chybičky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 23.03.15 21:51

Tak si taky přečtěte hodnocení Miroslava Macka

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 23.03.15 21:53

Asi máte dost peněz

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.03.15 00:30
avatar
Také mám s Cafe Imperial jen ty nejlepší zkušenosti, nikdy se mi nestalo, že by byla nepříjemná obsluha, nebo že by jídlo mělo nějakou vadu. Pohlreich je svůj a někomu sedne a někomu ne, já třeba zase nemam rada Babicu, ale opravdu, to jeho "když nemáme tohle, dáme tam tohle a když nemáme nic z toho, tak tan dáme něco jiného a když nemáme vůbec nic, tak tam nedáme nic" :-D lada hruška je taky případ sám i sobě, nicméně mamka občas utvořila něco receptů, které prezentoval, a světe div se, jist se to dali a dokonce to i chutnalo, takže šlo akorát o to, aby si člověk vybral, co mu sedne. Ale měla jsem tu čest, vidět pár dílů toho nového pořadu, a to je vskutku katastrofa.takze nechápu, proč vysílají takovéhle blafy.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 23.03.15 21:22

Hruška neměl zase všechny recepty špatné. Něco bylo zajímavé. Pohlreich je klasa, to se nedá srovnávat, ale co Nova předvádí teďka to nemá obdoby. Tudle tam byl nějakej vězeňskej blaf...chlap smíchal co lednička dala a osmažil.To bych se asi poblil z toho. Hruška měl nějakou úroveň, ale toto? Děs

PS:Jinak levné recepty budou pokračovat a bude jich přibývat, jelikož tupé České stádo na laciné náhražky žrádla slyší. (teda doufám, že ne všichni, ale je jich hodně)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 23.03.15 21:44

Já nejsem tupé české stádo, za poslední roky jsem objevil rucolu (zdravím babku). Koriandr, ale rozlišujte, trohu mě to uráží.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.03.15 22:43
avatar

mp - je zajímavé, že pokud člověk nekupuje ty nejdražší potraviny a neživí se pravou svíčkovou, kaviárem, mořskými plody ... atd. - je zařazen mezi "tupé české stádo" ! - to abych se styděla koupit brambory ve slevě !

doplněno 24.03.15 11:43:

díky za reakce (pokud patřily mně) - potrefená husa asi jsem, kupuju hlavně brambory, žampiony, zeleninu, vajíčka, sýry - snažím se kupovat je ve slevě - ale i ve slevách si mohu vybírat (alespoň v našich kaufících) a nemusím kupovat "shnilé" potraviny, proto mne celkem udivují reakce některých lidí, kteří nad námi (husami) "ohrnují nos".

Ale rozhodně se neurážím ! - za svoje "slevy" se nestydím, dovedu si je obhájit a "nafrněných snobů" je mi někdy i líto, když si za drahý peníz nakoupí potravinu, která má podle různých potravinových testů horší hodnocení, nežli ta levnější. Zdravím.

Od: mot
Datum: 23.03.15 23:53
Nejak ste se potrefena husa ozvala
Mp netvrdil, co pisete...jenom ma pravdu, ze tupe ceske stado je z hruskovych blafu nadsene. Ja si treba taky koupim brambory ve sleve a nebudu se za to stydet, teda za predpokladu ze vypadaji,ze se daji jist pokud je to hnus od pohledu tak je nekoupim ikdby staly korunu. Bohuze narozdil od jinych lidi...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 24.03.15 01:02

Mimoděk, opět jsem miliontý výherce... ipodu... Jupííí - dnes už podruhé

K danému programu : Reklamní spoty a jejich cena živí soukromou tv, v případě, že koláč sledovanosti stoupne při panu "vaříme levně, skvěle a rychle" o pár procent proti normálu, tak cena za reklamu se mění hodně směrem nahoru ,v daném čase.

Tak, proč by tento pořad neměl existovat když to živí spoustu lidí /né jen moderátoři, ale i technici, prostě personál/

Pan Hruška měl nějakou smlouvu s dramaturgy firmy, někdo mu doporučil něco ve smyslu nedělej to zadarmo, máš velkou sledovanost a navíc mu končila původní smlouva, tak jednoduše oznámil, že za púvodních podmínek nebude spolupracovat chtějí-li vydělávat.

Ostatní práci v podstatě udělali média

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: klaban*
Datum: 24.03.15 11:00

To nepsal MP ale já o tom stádu. A vy jste můj příspěvek pochopil správně. Přesně jak říkáte i kdyby brambory byly za korunu, ale vypadaly příšerně, nikdy je nekoupím. Není to o drahých surovinách to ani náhodou, ale jen o kvalitním jídle. Kvalitní neznamená hnedka drahé.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 24.03.15 10:59

Jestli Vás to urazilo, tak se omlouvám, ale psal, že doufám, že ne všichni jsou to tupé stádo, tak díky Bohu patříte do té druhé skupiny

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 24.03.15 12:19

"blafy" národem kritizován, až "nenáviděn"? Ale to přece není pravda! Kupa ho chválila a soutěžili, kdo to vylepší. To by přece na tom nevydělal, že? Udělejte si průzkum a pak psát za národ. Nikdo ostatně není nucen se na to dívat. Proč ta kritika? Trumfněte ho. Komu mám nadávat, že někdo něco umí a já ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.03.15 13:49
avatar

- buss - já to zase až tak neprožívám, ale pokud jsem si stačila všimnout, tak Hrušku lidi kritizovali dost - proto jsem svůj dotaz takto formulovala - mně byl sympatický !

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.