Jde vytvořit anonymní kreditní karta?

Od: Datum: 07.07.12 20:35 odpovědí: 6 změna: 17.10.14 08:39

Zdravím, potřeboval bych kreditní, na kterou bych si nějakým způsobem mohl převést danou částku peněz. Chtěl bych si koupit pár aplikací na android marketu a xbox live, jenže není jiná možnost, než přes kreditní kartu a vzhledem k tomu, že mi nebylo 18 a nemám účet a nechci si ho zbytečně zakládat, tak mě napadlo, že by mohla existovat jakási karta, která by se dala dobíjet "kreditem" k takovýmto účelům. Neví někdo, zda-li je takováto věc možná?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 07.07.12 21:00

Dobrý den.

Když Vám není 18, zkuste požádat rodiče. Pokud máte, jak říkáte, danou částku peněz, pak ji uložte na jejich účet a zaplaťte za asistence rodičů jejich kartou. Žádnou oficiální anonymní kartu získat nelze.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.12 21:25
avatar

Dobrý den. Platební karty ani bankovní účty bohužel lze v celé EU založit pouze na jméno. Některé banky ani nepožadují věk 18 let. Lze založit účet a k němu vydat kartu třeba od 15 let. Ale vždy na jméno.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 07.07.12 22:08
avatar

Studentské konto. Ale myslím, že do osmnácti stejně s vámi musí na pobočku zákonný zástupce (rodič)

Tady máte test osmi velkých bank http://www.penize.cz/ucty-pro…poplatek-za-vyber-z-bankomatu

Ale pozor na to, že není vždy zdarma to, co je zdarma nabízeno: http://www.penize.cz/ucty-pro…stoji-studentske-konto-zdarma

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karjala*
Datum: 08.07.12 00:37

Především kreditní karta je karta úvěrová, kdy při jejím použití čerpáte úvěr. Zaplatíte kartou, použijete na to cizí peníze a pak je teprve vrátíte. Takže pokud vyžadují k platbě kreditní kartu, pak k ní budete muset účet mít.

To co vy popisujete je platební karta debetní (používáte peníze, které máte na účtu). Jsou studentské účty, u kterých můžete mít kartu. Jsou i účty, které jsou zdarma.

Pokud Váš nezájem o účet pramení ze strachu ze zneužití karty při internetových či mobilních platbách, pak doporučuji mít extra účet pro tyto platby a vždy převést na účet převést pouze částku, kterou budete platit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anonymnibankovniucet
Datum: 05.08.12 17:48
Ohodnoceno: 0x
 
Od: lego®
Datum: 17.10.14 08:39
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.