Kde je hong kong?

Od: Datum: 05.07.12 00:35 odpovědí: 7 změna: 06.07.12 18:07

Dobrý den zaslechl jsem od známého že někde v praze je obchod z názvem hong kong a prodávají se tam levné čínské věci ktere pak čínáni prodavají ve svých krámkách,, nevíte někdo prosím vás jestli nemaji www stránky nebo kde obchod najít? Díky moc

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hankauk*
Datum: 05.07.12 09:31

Že by byl v Praze obchod Hong Kong, slyším poprvé. Jediné, co by to mohlo být, je spíše Sapa v Libuši. Na webu to najdeš bez problémů. Ev. se přeptej známého, kde konkrétně ten obchod má být. ;)

Od: spofix
Datum: 06.07.12 00:01

Děkuji za odpověd určitě na to mrknu bohužel je problém v tom že už neví kde přesně to je,,

Od: lolaprasatkova
Datum: 05.07.12 12:44

A co tam chceš koupit? Třeba to mají i někde jinde .

Datum: 06.07.12 00:04

Je to normalně sklad s dovozci který prodávají čínské zboží čínanům do svých krámku a za směšné peníze,,

Datum: 06.07.12 00:18

SAPA neboli Malá Hanoi není čínská, ale vietnamská. Čínský velkoobchod je (nebo byl) někde na pomezí Malešice-Hostivař.

Datum: 06.07.12 00:36

jo jo ted na to koukám a objevil jsem tu sapu hledám tržiště či sklad kde bych mohl koupit levně čímské vietnamské či jaké zboží ale mám dojem že známy říkal něco o hostivaři ale nemuže si zpomenout kde a na internetu se to nedá dohledat stejně děkuji a ještě jsem se chtěl zeptat jaký je mezi nimi rozdíl?jestli vietnamská sapa nebo ten druhý?

Datum: 06.07.12 18:07

omyl,ti,kteří to patří jsou čínské národnosti-tatík zná jednoho z těch nejvyšších(za komančů splu dělali v mrazírnách)

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.