Sandály za 999 Kč - LETÁK

Od: Datum: 05.05.15 22:41 odpovědí: 11 změna: 07.05.15 08:03

V prodejně Hervis mají takové pěkné sandály, které jsou v letáku, ale na webu je má jiný obchod.

Náhled: https://www.svetbot.cz/2030-p…i-uzavrene-sandaly-seda.xhtml

Mohl bych je mít za 999 Kč, zkoušel jsem si je. Vím, že když do nich dám ráno ponožky, tak než je vyhodím (cca kolem desáté dopoledne), nesmím to nikomu moc ukazovat :)

Podobný model dělá fy KEEN, ale tam je to přes 2 tisíce korun.

Mám se bát, že je to z letáku a tak to radši nebrat? Roky se na takový botičky třesu *smich* Vás neodradí to, co je v letáku? Nemyslím, když je sleva např. na sýr, který kupujete každý týden, ale spíš na dražší věci.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.05.15 22:57

Nevidím důvod čeho se bát dojdu, kouknu, zkusím a pokud se líbí tak koupím.

Datum: 05.05.15 22:57

Když je v letáku za dobrou cenu něco co sháním a potřebuji, jedu se do obchodu podívat a případně (většinou) koupím.

Datum: 06.05.15 02:36

Letáku se být nemusíte,

problém je v botě

(bohužel nejen v této).

Celá podrážka bot má správně ležet rovně na podložce. "Zvednutá špička" naznačuje, že bylo pro svršek použito málo materiálu. Podle mne se u těchto bot začnou brzy vytrhávat pásky (viz obrázek). Plný svršek by v označených místech pravděpodobně praskal (podle druhu materiálu):

doplněno 06.05.15 02:50:

Menší obrázek ukazuje správně vyrobenou/zpracovanou botu:

Podrážka leží celá na podložce, bota nemá zdviženou špičku ani zkrácený svršek.

Toto platí pro všechny boty:

pánské, dámské i dětské; pracovní, sportovní, vycházkové i společenské.

Datum: 06.05.15 06:27
Geniální. Díky, ivzez!
Od: jjjjjjj
Datum: 06.05.15 08:39

Zdravím mám KEENKYtuším od roku 2008 přežily tůry, Alpách, praní v pračce - neoprenové. Tehdejší cenu si nevybavuji, vím, jen že ROCPOINT poskytoval slevu na kartu. Pořizovali jsme tehdy dvoje pánské dámskévyj svět le í barvy a když vezmu v potaz jejích zátěžovost, užíváním, pohodlnost snad ještě stále poskytovanou tehdy dvouletou záruku nebála bych se do nich jít. Pouze v případě, že by Vám rostlo ještě kopýtko. A když porovnáte, že byste investoval dejme tomu 500 za rok za sandály od čínana...za mě rozhodně KEEN.

Až zestárnou (smích)iné nechci.

opravuji:vyjma světlejší barvy

Datum: 06.05.15 09:24

moc tomu nerozumím, ale mám jedny stoleté boty od Nike (neříkám, že je to echt kvalita), které přižily mnohé a je mi je líto vyhodit a také mají špičku zvednutou. Některé typy bot (předpokládám sportovní) to tak podle mě mají... tipuji ergonomiji odrazu nohy - špičky.

Datum: 06.05.15 12:34

Mám stejný názor. V botách s mírně zvednutou špičkou se chodí mnohem líp než v botách rovných. Udělala jsem velmi špatnou zkušenost s koženými sandálky na klínku. Bůhví, co jsem si myslela, když jsem je v obchodě zkoušela a už tam se mi v nich šlo, jako bych měla na chodidlech přivázaná dřevěná prkýnka. Oblblá tím, že jsou kožené, jsem vydala tisícovku a s kořistí odešla domů. Ale nechodím v nich, jsou hrozné.

Datum: 07.05.15 08:03

Neměla jsem psát o podrážce (přestože to platí pro většinu bot), ale o stélce. U sandálu vidím problém ve sklonu stélky, nad stélkou je málo místa (je kratší svršek).

U Nike je upravena je jenom podrážka, špička je zvednuta méně a stélka je (aspoň na obrázku to tak vypadá) v rovině. Nike je podle mne kvalitnější.

Snad to bude vidět i na zmenšeném obrázku:

Datum: 06.05.15 16:18

Pro Ivzez. Ne, ne. Tato bota byla takto navržena a podrážka vylisována do zdvihu - zakřivení. I vše ostatní, tedy díly sandálů jsou k tomu přizpůsobeny. Není tam málo materiálu.

Datum: 06.05.15 10:03

Já bych do nich šla. Kolikrát prohlížím boty a když jsou u pokladny ve slevě, tak jsem jenom ráda. Tyto vypadají velice dobře a zvláště, když po nich toužíte, není co řešit. Koukněte, kolik tam krabic těchto bot je a vyberte si, který padnou, zkontrolujte velikost obou od pat do špičky, podívejte na pásky ,výšku, takovou rychlou kontrolu, projděte se po prodejně v obou. Doma v klidu na něco můžete přijit, ale vždy můžete měnit a reklamovat. Myslím, že to je dobrá cena a i kvalita vypadá dobře. Někdy bota za 7 stovek již není tak pěkná, raději si připlatím za pohodlnou a šikovnou botu.

Já to dělám tak, že každé léto koupím nové sandále, právě takové sportovní, protože jsem spíše kalhotová, a nosila jsem je do práce, za léto jsem je trochu zničila a příští rok jsem je nosila už jenom u nás doma do krámu a třetí rok po doma, v ulici. Pokud se objevil problém, tak jsem jej ten druhý - třetí rok opravila, už tak na tom nezáleželo. Jenom jsem nepochopila co je myšleno s těmi ponožkami do 10 dopoledne, já je do sandálů, kromě velikánských veder nosím, protože pak bota není úplně propocená a opravdu vydrží celé léto ve slušné formě. Zde u pánské boty nosit nízké, sportovní ponožky na kotníky. Ne každý je ale snese. Ještě lepší je s koupenou novou botou vybrat ve special. krámě /kde mají větší výběr/ hezkou ponožku. Postupně přikládám k botě nabízené barvy a vzorek a která ponožka mě ladí tu vezmu i vícekrát.

Datum: 06.05.15 19:31

O víkendu jsems manželem kupovala Keen, díky tomu, že mám malou nohu, tak jsem se vešla do dětské 35tky, takže manžel ušetřil cca 1000 Kč :D Sice vypadají trošku infantilně, ale sedí mi na nohou pevně jak muslimská víra :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.