Proč dostává takový prostor V. Klaus?

Od: Datum: 19.03.15 20:11 odpovědí: 13 změna: 20.03.15 23:40

Ahoj.

Nechme mašinfíru Standu Standou. To, co mi pořád vadí je to, že V. Klaus pořád dostává nezasloužený prostor v médiích. Toho grázla je plná státní ČT i ty ostatní. Co se v nich zrovna on, má co k něčemu vyjadřovat? Po tom všem? Co vy na to, rádcové?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: descartes
Datum: 19.03.15 20:16

Popravdě nechápu, nač se ptáš. Klaus je náš bývalý prezident, profesor, autor množství odborných publikací, majitel vyznamenání...etc etc. Takový člověk se zcela pochopitelně a pravděpodobně také oprávněně objevuje v mediálním světě. To, že taková osobnost vyvolává kontroverzi až nenávistnost části republiky, je možné ale mohu tě uklidnit, že s tím nic neuděláš ty ani další rádcové :D Pracuj na sobě tvrdě a třeba se mu někdy tím co dokázal on někdy alespoň přiblížíš.

Datum: 19.03.15 20:27

Ahoj. Asi, po tom, co jsem napsal, pochopíš, že se tomuhle týpkovi, ,,téhle kontroverzní osobnosti,, , nechci přiblížit ani náhodou. Slyšíš, jak někde bublá zatím jen ohřátá voda? V Chrastavě si to už jeden chlapík na něm vyzkoušel.

Datum: 20.03.15 01:13

No celkem dobře jste V. Klause vystihl jako m a j i t e l e vyznamenání ), to nepotřebuje další komentář. Svými projevy stále znovu dokazuje, že je opravdu, ale opravdu jenom majitel vyznamenání... nic víc. tečka.

Datum: 19.03.15 20:31

A kdo by měl dostávat prostor? Jiného bývalého presidenta k rozhovoru nedonutíte. Neúspěšné kandidáty máte v médiích častěji, než jeho.

A poslanec takřka zapomenuté strany a šejdíř, který byl u každé špatnosti - Myrda Lihousek je v médiích neustále.

Datum: 20.03.15 01:22

Nj, to je ovšem obraz pravicové opozice, jinými slovy, když tam nikoho chytřejšího nemají?

Od: ja1
Datum: 19.03.15 21:39

"Pracuj na sobě tvrdě a třeba se mu někdy tím co dokázal on někdy alespoň přiblížíš."

Bože chraň!*sok**blee**andel*

Od: ju®
Datum: 20.03.15 07:56

Myslím že mašinfíra Standa je oproti tatíčkovi naprostý amatér...

Datum: 20.03.15 08:31

Mně zas vadí primitivní soudruzi, kteří pořád ještě nepochopili, že už nemůžou nikoho cenzurovat.

Datum: 20.03.15 09:18

No, soudruzi z TOP09 už to zase zkoušejí zavádět ...

Datum: 20.03.15 11:02

Tak snažících se soudruhů je zde mnohem více, až se na to někdy nedá koukat ani poslouchat, ale dejme tomu, že se snaží o to svoje celkem legitimně, tak jako každý jiný (kdo vůbec má zájem) ve svobodné společnosti. Měli by ovšem, když už tu svobodnou společnost máme, dostat před pařátky a ne, že jim je ve veřejnoprávních médiích dáván prostor.

Datum: 20.03.15 11:08

A kdepak nám top09 podporuje cenzuru? To jste si spletl se soudruhem Babišem...

Od: ben®
Datum: 20.03.15 09:54

Dobrý den, vidíte, zrovna nedávno jsem si říkal, že o něm není v TV ani zmínka. Před časem byl v Ekonomice24 a tento týden snad s ním byl rozhovor také na ČT24. Nemám pocit, že je v TV nějak často - to svého času jsem měl tento pocit u jistého "důchodce" z Vysočiny. To jsem moc nechápal, proč zrovna tento důchodce a ne jiný. Ale, už jsem to pochopil. Zdravím!

Od: mp
Datum: 20.03.15 23:40

To jste si dovolil dost. Víte, že Václav Klaus je třetí nejlépe placený přednášející na světě. Asi má co říci. A to,že ho bude někdo neznalý neuznávat prakticky nic neznamená. Tam je otázka, kdo má jaký světonázor, já se třeba s V. K. ztotožňuji téměř ve všem. Trochu mě vadí jeho příklon K Rusku, ale nakonec je to jeho názor.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.