Nafouklý obličej

Od: Datum: 19.03.15 19:50 odpovědí: 13 změna: 03.07.16 10:21

Ahoj, mám takovej banální dotaz :D . Trápí mě, že když ráno vstanu mám celej obličej nafouklej. Oči mám strašně malinký, nos jak šmoula a trvá to ještě půl dne. Vím, že to dělá tak každýmu, ale všichni vypadají za hodinu normalně, ale já vypadám konečně normálně až tak k večeru -_- Docela mě to štve. Vypadám jak kdybych měla tlustej obličej. Jak se toho zbavit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: xy
Datum: 19.03.15 19:59

mě hodně natéká obličej přes noc, hlavně víčka, takže ráno vypadám děsně. obzvlášť, když ráda spím na rovině. Když chci ráno vypadat líp, ne tak natekle, musím si víc podložit hlavu, 2 polštářky, no, pohodlné to není, ale ráno skoro žádný otok , přece jen, proti gravitaci ta kapalina moc nezmůže

Datum: 19.03.15 21:45

Ahoj,toto se mi stane,když mám k večeři něco víc slaného.Zkuste se zamyslet nad jídelníčkem,sůl je potvora,zadržuje vodu v tkáních,proto ráno ty otoky.

xy...s těmi polštářky si akorát zničíte krční páteř,v tomto případě nejde o gravitaci,ale ledviny,lymfatický systém apod...

Od: xy
Datum: 19.03.15 21:54

v tom máte určitě pravdu, že příčina je hlubší..

Od: housenka
Datum: 20.03.15 06:46

Děkuji za radu. A dá se stím ještě něco dělat ráno? Nějak schladit?

Datum: 20.03.15 12:53

Myslím,že s tím už nic neuděláte,omezte sůl a nechte se vyšetřit jak radí ostatní,za to nic nedáte.

Datum: 20.03.15 06:55
Berete nějaké léky? Hormonální antikoncepci? Ledviny máte vysetrene a vnitřní sekreci?
Datum: 20.03.15 07:10

Kolik máte roků? Kolik vážíte a kolik měříte? Kdy jste naposledy byla na preventivní prohlídce? Ptám se proto, protože chyba je někde. Úplně klidně to mohou být ledviny, cukr v krvi, alergie. Nic z toho není snadné, ani jednoduché. Měla byste tohle řešit s lékařem. *hej* Před námi je víkend. Zastavte se dnes v lékárně a kupte si močopudný čaj, kterým si nemůže vůbec ublížit. Jen budete hodně čurat a zítra a pozítří ráno uvidíte. Přečtěte si návod!

Od: host
Datum: 20.03.15 08:12

Jde o vaše zdraví, s tímto se chodí k lékaři. Máme vyspělé zdravotnictví, zdravotní pojištění, hustou síť praktických i odborných lékařů. Nečekeje až se objeví nějaká větší alergická reakce. Řešte to s vašim praktickým lékařem bez zbytečných odkladů.

Datum: 20.03.15 13:18

tak tohle já mívám,když mám alergii.někdy ráno vstanu a ani se mi nechce so práce jak mám maličký oteklý oči.Většinou trpím na podzim,podzimní trávy...Jinak už jsem vybavená kapkama do očí,prášky na alergii a sprej do krku.Možná máte alergii.Hlavně v noci netopte,a jděte spát do vyvětrané skoro studené místnosti...

Datum: 21.03.15 17:39

typuji to na alergii na něco a to je ten problém na co...chtělo by to navštívit příslušného lékaře,taky bych zkusil třeba jiný prací prostředek,jinou náplň do polštáře...sám teď válčím s pokožkou na obličeji/už asi půl roku/,když se oholím jedno jestli elektricky nebo žiletkou tak se mi pokožka na obličeji napne,zrudne a svědí a to celý den...byl jsem u kožního,pokýval hlavou-alergie-dal mi nějaké masti...sám tipuji že za to múže několik návštěv v krytém bazénu ten chlor a savo tam bylo opravdu dost cítit,no asi mi to nesedlo...

Od: erikapulkova
Datum: 02.07.16 19:39

dobrý večer,jsem po operaci už tři roky se štítnou žlázou,beru leky eutyrox,ale nikdy sem nemela problemy,to že mi otekal obličej,i vička,vypadam hrozně a nevim,co delat,proste vypadam hrozne,nevite kde je problem a co mi pomuze,dekuji

Datum: 02.07.16 22:17

zaregistrujte se vnitřní poštou vám odpovím

Datum: 03.07.16 10:21

Proč vnitřní poštou?! Na takové a podobné dotazy a odpovědi poradna.cz je! Je to také proto, že ostatní zkontrolují a dají připomínky nebo poznatky. *bum*Nedělejte to! *bum*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.